۰
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۰۵
رییس پلیس فتا:

اقتدار پلیس ریشه های مردمی دارد

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی (فتا) گفت:اقتدار پلیس ریشه های مردمی دارد چرا که حرکت خود را بر اساس آموزه های دینی، رعایت حقوق شهروندان و نیاز های روز جامعه سازماندهی و برنامه ریزی می کند.
 به نقل از سایت پلیس ، سردار ˈ کمال هادیانفرˈ افزود: پلیس ایران با وجود تمام محدودیت ها اکنون به عنوان یکی از برجسته ترین پلیس های دنیا شناخته می شود .

وی با بیان اینکه ایجاد پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات یکی از نمونه های پویایی و همگامی پلیس با توسعه و تحولات اجتماعی کشور است، اظهار داشت :اقتدار پلیس ایران را باید در ریشه های مردمی آن جستجو کرد، این پلیس متشکل از آحاد مختلف مردم است بر همین اساس پلیس ما خیلی راحت نسبت به سایر پلیس های جهان با مردم کشورمان ارتباط برقرار می کند و گام های خود را برای حفظ و ارتقای امنیت اجتماعی مردم بر می دارد.

هادیانفر با اشاره به شعار هفته ناجا ˈ سرمایه اجتماعی اساس و اقتدار پلیسˈ اضافه کرد: مهمترین سرمایه پلیس در ایران اقشار مختلف مردم هستند که همراه با پلیس در مراحل مختلف در تامین امنیت نقش خود را به خوبی نشان داده اند.

به گفته این مقام ارشد انتظامی ،در پلیس فتا ارتباطی تنگاتنگ با مردم برقرار و همین موضوع باعث ایجاد حس اعتماد و گرایش بیشتر آنان به این پلیس شده است تا مشکلات و چالش های خود در فضای مجازی را با خیالی آسوده پیگیری کنند.

هادیانفر افزود:با توجه به اینکه فرماندهی ناجا توجه ویژه ای به پیشگیری در فضای مجازی دارند ،امیدواریم امنیت را در بیشترین حد خود در فضای مجازی تامین کنیم و از این طریق فضا را برای مجرمان پنهان بیش از پیش ناامن کنیم.

رییس پلیس فتا ناجا تصریح کرد: سیاست پلیس فتا شناخت محیط های جرم خیز برای جلوگیری از فعالیت مجرمان در آن فضاهاست تا بتوانیم با ایجاد بستر های مناسب برای توسعه و امنیت آحاد کاربران در این فضا باعث پیشرفت کشورمان بشویم.
کد مطلب: 7867
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *