۰
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
کواکبیان در تذکری به رییس جمهور :

شورای ساماندهی امور پایتخت چرا تشکیل نمی شود؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به زلزله‌خیز بودن کشور و برخی پیش‌بینی‌هایی که مطرح می شود ، اگر خدای نکرده این اتفاق در تهران بیافند ، پیش بینی می شود کمترین میزان جانباختگان ، چهار میلیون نفر باشد.
شورای ساماندهی امور پایتخت چرا تشکیل نمی شود؟
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به زلزله‌خیز بودن کشور و  برخی پیش‌بینی‌هایی که مطرح می شود ، اگر خدای نکرده این اتفاق در تهران بیافند ، پیش بینی می شود کمترین میزان جانباختگان ، چهار میلیون نفر باشد.
به گزارش مردم سالاری آنلاین، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : من چند بار تذکر دادم و خواهش کردم که چرا شورای ساماندهی امور پایتخت معتل مانده و تشکیل جلسه نمی دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود :  با توجه به خطرات زلزله و همچنین ترافیکی که روزانه مردم تهران در آن سر می کنند ،   ضرورت دارد تشکیل شورا ساماندهی امور پایتخت جدی گرفته شود.
رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی در ادامه با انتقاد شدید نسبت به رشد قیمت کاغذ، گفت: رشد سرسام‌آور قیمت کاغذ وضعیت ناهنجاری را برای ناشران کتاب و مطبوعات به وجود آورده است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم کار خاصی انجام نداده است و باید توجه کند.
 
کد مطلب: 78715
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *