۰
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶

جشنواره زمستان ایرانی آغاز شد

جشنواره فصلی زمستان ایرانی با حضور مسئولین وزارت صنعت ، معدن و تجارت استان تهران آغاز به کار کرد.
جشنواره فصلی زمستان ایرانی با حضور مسئولین وزارت صنعت ، معدن و تجارت استان تهران آغاز به کار کرد.
به گزارش مردم سالاری آنلاین، جشنواره زمستان ایرانی عصر امروز(چهارشنبه) با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران در مجموعه چهل سرای مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شد.
رضاحسن خانی ، مدیراجرایی جشنواره زمستان ایرانی گفت: غرفه دارانی از چهارگوشه ایران در نمایشگاهی به  وسعت 4هزار متر مربع و 250 غرفه محصولات غذایی، شیرینی و سوغاتی شهرستان ها را عرضه خواهند کرد.
مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف سازمان صنعت معدن و تجارت در ادامه افزود: عرضه گوشت و مرغ با قیمت مصوب دولتی در جهت رفاه حال شهروندان در آستانه شب یلدا تدارک دیده شده است.
وی تصریح کرد: در کنار عرضه محصولات مورد نیاز مردم در آستانه شب یلدا ، آشنایی مردم با فرهنگ های محلی از اهداف جشنواره زمستان ایرانی است.
حسن خانی گفت: سعی کردیم با حذف واسطه ، تولیدکنندگان داخلی اقلام مورد نیاز مردم را در آستانه شب یلدا تا 30 درصد تخفیف  عرضه کنند.
وی ضمن تاکید بر جایگاه نمایشگاه های فصلی گفت: در جشنواره زمستان ایرانی تلاش کردیم کیفیت محصولات عرضه شده نسبت به نمایشگاه های فصلی پیشین بهبود پیدا کند. فضاسازی بهتری برای رفاه حال شهروندان انجام گرفته است و در مورد غرفه داران نیز حساسیت بیشتری لحاظ شده است.
محمدرضا مس فروش، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران گفت: نمایشگاه های فصلی اقدامی در جهت عرضه مستقیم و بدون واسطه کالا به مردم است که خوشبختانه مورد اسقبال قرار گرفته است.
وی در ادامه افزود: حق شهروندان است که کالای با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند که در نمایشگاه های فصلی این هدف تا حدودی محقق شده است.
مس فروش در انتها تاکید کرد: نمایشگاه های فصلی در جهت اقصادی مقاومتی توانایی ایفای نقش بالایی دارد و همین موضوع مورد توجه و حمایت جدی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است.
لازم به ذکر است جشنواره زمستان ایرانی تا تاریخ 1 دی ماه هر روز از ساعت 11 صبح تا 21 در مجموعه چهل سرای مصلی امام خمینی  (ره) پذیرای شهروندان خواهد بود.
 
کد مطلب: 78762
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *