۰
يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳

انتقاد توکلی از ابقای مجدد نجفی

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت با انتقاد از شورای شهر گفت: نجفی که قبلاً معاونت ریاست‌جمهوری را بعد ۶ ماه به‌دلیل بیماری ترک کرده بود، نباید برای این مسئولیت انتخاب می‌کردند اما حالا هم که می‌خواهد برود نمی‌گذارند.
رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت با انتقاد از شورای شهر گفت: نجفی که قبلاً معاونت ریاست‌جمهوری را بعد ۶ ماه به‌دلیل بیماری ترک کرده بود، نباید برای این مسئولیت انتخاب می‌کردند اما حالا هم که می‌خواهد برود نمی‌گذارند.
احمد توکلی رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره رد استعفای نجفی شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر گفت: درباره استعفای شهردار یک‌بار گفتند علت استعفا مسائل دیگری است. ابتدا گفتند که دلیلش مبارزه با فساد است در حالی که ما هیچ‌گاه سابقه‌ای از آقای نجفی برای مبارزه با فساد ندیدیم. 
وی افزود: یک سری ادعاها هم شنیدیم که بخاطر مبارزه با فساد به وی فشار آوردند، در حالی که کسی را برای مبارزه با فساد کنار نمی‌گذارند.
توکلی با انتقاد از عدم قبول استعفای نجفی در شورای شهر، گفت: آقای نجفی خودش می‌گوید من بیمارم، محسن هاشمی هم تصریح می‌کند که پزشک نجفی به وی گفته نباید فشار، استرس و اضطراب ببیند و شهرداری هم جای این مسائل است. واقعا تعجب دارد که چرا دوباره وی را ابقا کردند. رفتارهای شورای شهر حاوی تناقض است. از طرفی رئیس شورا اعلام می‌کند شهردار بیمار است و محیط کاری برایش خطرناک است اما باز به همان شخص برای این مسئولیت رای می‌دهند.
رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه هیچ انسان عاقلی نباید شخصی با این شرایط را برای این مسئولیت انتخاب کند، اظهار داشت: نجفی که قبلاً معاونت ریاست‌جمهوری را بعد 6 ماه به‌دلیل بیماری ترک کرده بود، نباید برای این مسئولیت انتخاب می‌کردند اما حالا هم می‌خواهد از شهرداری برود نمی‌گذارند که جای تعجب دارد.
کد مطلب: 84439
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *