۰
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰

استقلال شفر با منصوریان قابل مقایسه نیست

«مجید نامجو مطلق» مربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: استقلال «وینفرد شفر» و «علیرضا منصوریان» از جهات زیادی با هم تفاوت دارند و این تیم بسیار اصولی تر فوتبال را به نمایش می گذارد.
«مجید نامجو مطلق» مربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: استقلال «وینفرد شفر» و «علیرضا منصوریان» از جهات زیادی با هم تفاوت دارند و این تیم بسیار اصولی تر فوتبال را به نمایش می گذارد.
نامجو مطلق روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شرایط استقلال در لیگ هفدهم، گفت: استقلال با حضور شفر شرایط بسیار خوبی پیدا کرده و رشد فنی در این تیم کاملا مشهود است. اگر بخواهیم مقایسه ای نسبت به نیم فصل نخست لیگ داشته باشیم، این استقلال با تیمی که تحت هدایت منصوریان بود، متفاوت است. 
وی ادامه داد: یکی از نقاط قوت تیم استقلال ثبات در نتیجه گیری است و انصافا این تیم کیفیت فوتبال بسیار بالایی را از خود به نمایش می گذارد. 
مربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: مدیران باشگاه باید هرچه سریعتر قرارداد سرمربی آلمانی تیم را تمدید کنند تا خیال هواداران راحت شود. بی تردید او با شناختی که در این فصل بدست آورده می تواند تیم را به مدعی اصلی قهرمانی فصل آینده تبدیل کند. 
وی تصریح کرد: استقلال همراه با شفر در لیگ قهرمانان عملکرد بسیار خوبی داشته و مطمئن باشید اگر تیم یک مرحله دیگر بالا برود، با تقویت تیم خود می تواند به مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان تبدیل شود. 
نامجومطلق در خصوص نقاط ضعف استقلال در این فصل، اظهار کرد: اگر بخواهم از مشکلات استقلال صحبت کنم، ضعف در گوشه های زمین به خصوص سمت چپ در این تیم حتی در زمان شفر هم دیده می شد و در کنار این مساله باید در قلب خط دفاع و خط حمله بازیکنان جدیدی به استقلال تزریق شوند.
وی تصریح کرد: استقلال از ابتدای فصل بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داشت و بزرگترین مشکل این تیم ضعف بدنی و ناهماهنگی بازیکنان بود که با حضور شفر در ابتدا مشکلات بدنی برطرف و سپس اصول حرفه ای فوتبال در بازی تیم اجرا شد. 
تیم فوتبال استقلال تهران از زمان حضور سرمربی آلمانی خود توانست از انتهای جدول جدا و امروز در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ هفدهم با یک امتیاز کمتر نسبت به ذوب آهن اصفهان در جایگاه سوم جدول قرار دارد.
کد مطلب: 84677
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *