۰
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴

مجوز واردات فشنگ فدراسیون تیراندازی اخذ شد

مجوز واردات فشنگ مورد نیاز مواد مختلف تیراندازی از یک شرکت معتبر تولید سلاح و فشنگ آلمان اخذ شده است و بزودی این اقلام با کمک یک شرکت داخلی تهیه و وارد کشور می شود.
مجوز واردات فشنگ مورد نیاز مواد مختلف تیراندازی از یک شرکت معتبر تولید سلاح و فشنگ آلمان اخذ شده است و بزودی این اقلام با کمک یک شرکت داخلی تهیه و وارد کشور می شود.
«رضا ملک محمدی» دبیر فدراسیون تیراندازی، روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا، با اعلام این خبر، در خصوص اینکه برخی تیراندازان از تمرین خشک در برخی مواد تیراندازی راضی نیستند، گفت: فشنگی که پیش تر تامین شده بود را در اختیار کادر فنی تیم ها قرار داده ایم تا متناسب با نیاز تیراندازان توزیع شود و مربی بر اساس نیاز تمرینی ورزشکار و سطح رقابتی که باید در آن شرکت کند، تشخیص می دهد که ورزشکار 20 فشنگ یا 300 فشنگ بزند.
وی در پاسخ به این سوال که بهترین تیراندازان جهان روزانه بین 200 تا 300 تیر در جریان تمرینات شان می زنند، گفت: این بستگی به سطح رقابت هایی دارد که در آن شرکت می کنند، زمانی که تیراندازان راهی المپیک بودند همین تعداد تیر در تمرینات در اختیار داشتند.

** بدنبال یک مربی خوب برای تیم ملی تپانچه هستیم 
دبیر فدراسیون تیراندازی گفت: برای هدایت تیم های ملی اهداف پروازی و تفنگ با دو مربی خارجی ایتالیایی و صربستانی به تفاهم رسیده ایم و با توجه به اعتبار محدود فدراسیون و برای جلوگیری از اتلاف این اعتبارات، قرارداد ما با این مربیان به صورت پاره وقت خواهد بود.
ملک محمدی در خصوص مدل پاره وقت قرارداد با مربیان خارجی جدید گفت: در قرارداد با مربیان خارجی پیش از این معمول بود که مربی در تهران اقامت می کرد و هزینه تامین خانه، خودرو، حقوق و سایر موارد با فدراسیون بود حال آنکه با قرارداد پاره وقت مربی هر ماه روزهایی را به تهران می آید و برنامه های تمرینی اش توسط مربیان و دستیاران داخلی اش در طول ماه اجرایی و پیگیری می شود.
وی در خصوص مربی تپانچه هم گفت: در گام نخست برای جذب مربی برای تیم تپانچه بدنبال مربی داخلی هستیم، اما اگر مربی خوبی پیدا نکنیم، قطعا سوابق مربیان خارجی این ماده بررسی خواهد شد تا بهترین آنان برای هدایت ورزشکاران تپانچه به ایران دعوت شود.
ملک محمدی گفت: با «رودلفو ویگانو» و «گوران ماکسیموویچ» برای هدایت تیم های ملی اهدف پروازی و تفنگ به تفاهم نهایی رسیده ایم، اما هنوز قرارداد امضا نشده و امیدوارم بزودی قرارداد همکاری با آنان نیز امضا شود.
به گفته دبیر فدراسیون تیراندازی قرار است تیم ملی اهداف پروازی پس از بازگشت از مسابقات جهانی کره جنوبی بلافاصله راهی ایتالیا شود.

** بدهی فدراسیون به سرمربی سابق تفنگ تسویه شده است 
ملک محمدی در خصوص صحبت های اخیر «لازلو سوچک» سرمربی سابق تیم ملی تفنگ کشورمان مبنی بر اینکه بخش از حقوقش هنوز از سوی فدراسیون پرداخت نشده است، گفت: بخشی از حقوق وی که می توانست به صورت ارز با خود از ایران خارج کند به صورت نقدی به وی پرداخت شد و بقیه این مبلغ با توجه به مشکلات انتقال وجه ارزی از کشور به صورت حواله به وی پرداخت شده و مدارک آن موجود است.
وی گفت: ما همه بدهی مان را به وی پرداخت کرده ا یم و اگر مشکلی وجود دارد مربوط به فدراسیون نبوده و مرتبط با کشور مقصد است. به عبارتی فدراسیون دیگر به لازلو بدهکار نیست.
کد مطلب: 84894
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *