۰
يکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰

پشت پرده فیلم منتشر شده از مامور گشت ارشاد

مسئول سازمان بسیج زنان کشور گفت: انتشار یک فیلم مربوط به برخورد مأمور نیروی انتظامی با یک قانون‌شکن در شبکه‌های اجتماعی، زمینه سوءاستفاده را برای فرصت‌طلبان فراهم کرده است تا قانون حجاب و اقتدار نیروی انتظامی را زیر سؤال ببرند.
پشت پرده فیلم منتشر شده از مامور گشت ارشاد
مسئول سازمان بسیج زنان کشور گفت: انتشار یک فیلم مربوط به برخورد مأمور نیروی انتظامی با یک قانون‌شکن در شبکه‌های اجتماعی، زمینه سوءاستفاده را برای فرصت‌طلبان فراهم کرده است تا قانون  حجاب و اقتدار نیروی انتظامی را زیر سؤال ببرند.
مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج زنان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه به اذعان بسیاری از صاحب‌نظران، قانون حجاب به حفظ کرامت زن کمک می‌کند، اظهار داشت: ماجرای از پیش طراحی شده‌ای فیلمبرداری شده و فیلم آن در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و دستمایه زیر سؤال بردن قانون حجاب و عفاف و اقتدار نیروی انتظامی در کشور می‌شود، در حالی که قانون حجاب مانند بسیاری دیگر از قوانین کشور لازم‌الاتباع است و نیروی انتظامی همواره منشأ خدمات بسیار زیادی در تأمین امنیت مردم بوده است. 
وی افزود: هر فرد و گروهی که قانون را نقض کنند، باید توسط ضابطان که حافظ اجرای قانون هستند تذکر لازم را دریافت کنند وگرنه با زیرپا گذاشتن قوانین و حرمت نداشتن قانون، نظم اجتماعی به کلی مخدوش خواهد شد. 
اصلانی اضافه کرد: توده‌های مردم و مسئولین باید نسبت به پاسداشت قوانین کشور اهتمام داشته باشند؛ در تمام دنیا توهین‌کنندگان به مأمور دولت در حین انجام مأموریت مؤاخذه می‌شوند، اما در جو رسانه‌ای که در کشور به راه افتاده است، قانون‌شکن محق نشان داده شده در حالی که این خانم پلیس، هم آسیب دیده است و هم با فحاشی قانون‌شکن مواجه شده است.
 مسئول سازمان بسیج زنان کشور تصریح کرد: نباید اجازه داد با بروز چنین اتفاقاتی زمینه تمسخر قانون رسمی کشور ایجاد شود.
کد مطلب: 85300
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *