۰
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵

مذاکرات مثبت کی روش و فدراسیون

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: مسئولان این فدراسیون برای تمدید قرارداد با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران مذاکرات خوبی داشتند.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: مسئولان این فدراسیون برای تمدید قرارداد با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران مذاکرات خوبی داشتند.
«عبدالکاظم طالقانی» در گفت و گو با ایرنا در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد کارلوس کی روش، گفت: خوشبختانه مذاکرات خوبی انجام شده و به اعتقاد من سرانجام آن مثبت خواهد بود و کی روش تا پایان جام ملت های آسیا سرمربی تیم ملی می ماند.
وی در خصوص گلایه های اخیر سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان از روند نامناسب آماده سازی تیم ملی پیش از آغاز جام جهانی، اظهار داشت: از دلایل این انتقادها مطلع نیستم اما هیات رییسه فدراسیون فوتبال برنامه ریزی لازم در این خصوص را انجام داده است.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در رابطه با نظات آنها در اجرای برنامه ریزی های صورت گرفته، گفت: تمام تلاش مسئولان فدراسیون برگزاری منظم اردوهای تیم ملی است و به طور حتم آنها از این هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.
کارلوس کی روش اخیرا اعلام کرده برنامه های آماده سازی تیم ملی مناسب نیست و سکوت او به نشانه اعتراض به این شرایط است.
رییس هیات فوتبال استان خوزستان در رابطه با مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال خوزستان، تصریح کرد: خوشبختانه این تیم با وجود همه مشکلات توانست در لیگ برتر باقی بماند و ما در راستای اجرای برنامه های خود در بزرگترین گام توانستیم این تیم را در مسابقات لیگ برتر حفظ کنیم.
وی اظهار داشت: در ادامه برنامه های خود به دنبال بهبود شرایط این تیم و سایر نمایندگان استان در لیگ برتر هستیم و با برنامه ریزی هایی که صورت خواهیم داد مشکلات مدیریتی را برطرف می کنیم.
کد مطلب: 86479
برچسب ها: کی روش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *