۰
دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹

ریزش آوار در تبریز با ۲ کشته و یک مصدوم

بر اثر گودبرداری یک ساختمان و ریزش آوار در خیابان اهراب در تبریز، دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
بر اثر گودبرداری یک ساختمان و ریزش آوار در خیابان اهراب در تبریز، دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
به گزارش ایسنا، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: حوالی ساعت 3:25 دقیقه امروز با اعلام ریزش آوار در یک ساختمان در حال احداث واقع در خیابان اهراب، اکیپی از آتش نشانان ایستگاه‌های شماره 1 و 10 جهت بررسی و امداد عازم محل حادثه شدند.
آتش پاد داوود طالب نژاد افزود: با اعلام وقوع این حادثه، آتش‌نشانان به همراه تجهیزات امداد و نجات به محل حادثه شتافته و مشاهده کردند زمانی که سه کارگر مشغول کار در ساختمان نیمه کاره بودند، دیوار ریزش کرده و موجب مدفون شدن هر سه کارگر در زیر آوار شده است که بلافاصله آتش نشانان با رعایت اصول امداد و نجات در آوار، عملیات امداد رسانی را آغاز کردند.
وی با اشاره به واکنش سریع آتش نشانان در عملیات آوار برداری این حادثه، افزود: آتش نشانان، هر سه کارگر را از زیر آوار خارج و جهت بررسی در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند که پس از بررسی‌های لازم مشخص شد، دو کارگر جان باخته و یک کارگر دیگر نیز دچار مصدومیت اعضای مختلف بدن شده است .
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، خاطر نشان کرد: آتش نشانان در پایان عملیات با ایمن سازی محل حادثه و ارایه توصیه‌های ایمنی لازم به ایستگاه مربوطه بازگشتند.
کد مطلب: 86631
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *