۰
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷

دستور وزیر کشور درباره اتباع غیر ایرانی

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل از دستور وزیر کشور برای پیشگیری جدی از ورود غیر مجاز اتباع خارجی به کشور خبر داد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل از دستور وزیر کشور برای پیشگیری جدی از ورود غیر مجاز اتباع خارجی به کشور خبر داد.
به گزارش ایسنا، سید رمضان شجاعی کیاسری با اشاره به جلسه صبح امروز(۵ خرداد ماه) شورای معاونین وزارت کشور گفت: در این جلسه،عبدالرضا رحمانی فضلی - وزیر کشور - براساس گزارش ارائه شده از سوی سازمان امور اجتماعی کشور، ناظر بر تعدد حضور اتباع غیرقانونی خارجی در کشور و مشکلات ایجاد شده برای هر دو کشور از این رهگذر دستور داد همه تدابیر لازم برای پیشگیری کامل از ورود اتباع خارجی غیرمجاز به کشور به کار گرفته شود همچنین وزیر کشور در این راستا همچنین تاکید کرد با همکاری وزارت خارجه اتباع خارجی غیرمجاز حاضر در کشور، شناسایی و به کشور خود عودت داده شوند.
شجاعی کیاسری ادامه داد: وزیر کشور همچنین از استانداری تهران خواست در همین راستا با سازمان بهزیستی و شهرداری همکاریهای لازم را داشته باشند تا موضوع تکدی‌گری اتباع پاکستانی و دیگر آسیب های موجود در این زمینه برطرف شوند.
مسائل پیش‌آمده در کنگره حزب اعتماد ملی ارتباطی به وزارت کشور ندارد
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در ادامه اظهار کرد:وزیر کشور در این نشست با اشاره به کنگره جمعه شب حزب اعتماد ملی، ضمن رد برخی ادعاهای رسانه‌ای تاکید کرد که مسائل پیش آمده در این جلسه هیچ ارتباطی به وزارت کشور ندارد و کاملاً درون حزبی بوده است.
وی افزود: در نشست امروز شورای معاونین وزارت کشور، رحمانی فضلی با بررسی روند اقدامات در ذیل ابلاغ بخشنامه گفتگوی سیاسی، خواستار ورود جدی‌تر و فعالانه‌تر استانداری‌ها به این موضوع شد همچنین از احزاب و گروه‌های سیاسی خواست تا مشارکت جدی‌تری در این عرصه در استان‌ها داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور شجاعی کیاسری در پایان گفت: در این جلسه رئیس سازمان امور اجتماعی کشور مکلف شد در تعامل با شهرداران کلان‌شهرها، ضمن بررسی آسیب‌های اجتماعی موجود، تصمیم‌های مشترک لازم در جهت حل معضلات و مشکلات در این عرصه را با همکاری شهرداری ها اتخاذ کند. وزیر کشور همچنین از سازمان امور اجتماعی خواست در مسیر تعامل، مساعدت و همکاری ممکن را با شهرداری ها به عمل آورد.
کد مطلب: 87559
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *