۰
پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷

بازی با مراکش حیاتی است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط ملی‌پوشان و بازی اول ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صحبت کرد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری تاس، اولین جلسه تمرینی ملی‌پوشان فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر باکوکا برگزار شد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شرایط ملی‌پوشان و بازی اول ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صحبت کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری تاس، اولین جلسه تمرینی ملی‌پوشان فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر باکوکا برگزار شد.
حضور سردار آزمون، میلاد محمدی و سعید عزت‌اللهی در تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای روس‌ها جالب بود. کارلوس کی‌روش بعد از جلسه تمرینی ملی‌پوشان درباره بازی حساس با مراکش گفت: ایران در یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام‌جهانی قرار گرفته است. ولی بازیکنان من مصمم هستند که توانایی‌های خودشان را در این جام نشان دهند. همه بازیکنان به خوبی می‌دانند که چه مسئولیتی روی شانه‌های آن‌ها قرار دارد. جام‌جهانی تورنمنت مهم و سختی است و باید برای موفقیت در آن صددرصد توان خودمان را به کار ببندیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اضافه کرد: بازی حساس برای ما بازی با مراکش است که به ما خواهد فهماند که چه توانایی‌هایی داریم. ما آماده این بازی هستیم. بازی با پرتغال و اسپانیا هم برای ما یک چالش دیگری است. به همین خاطر من کلمه‌ای نمی‌گویم. فوتبال فقط سه نتیجه دارد برد، مساوی و باخت نتیجه دیگری داده نمی‌شود.
کی‌روش در پایان صحبت‌های خود، درباره سه بازیکن ایرانی حاضر در لیگ روسیه نیز گفت: بازیکنان ایرانی که در لیگ روسیه کار می‌کنند شرایط خوبی دارند و با قاطعیت می‌توانم بگویم که آن‌ها با شایستگی در فهرست من برای جام‌جهانی قرار دارند. آن‌ها کمک زیادی به ما کردند و در خیلی از تصمیم‌ها، ما با این بازیکنان مشورت می‌کنیم چون آن‌ها در روسیه بودند و می‌دانند که در بعضی مسائل چه تصمیم‌هایی باید بگیریم.
انتهای پیام
کد مطلب: 88189
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *