۰
شنبه ۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴

کره جنوبی دومین حذف شده آسیایی ها

دیدار کره جنوبی و مکزیک از گروه F جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شد که این دیدار با برتری 2 بر یک مکزیک به پایان رسید.
دیدار کره جنوبی و مکزیک از گروه F جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شد که این دیدار با برتری 2 بر یک مکزیک به پایان رسید.
مکزیک ۲- ۱ کره جنوبی
داور: میلوارد مازیچ (صربستان)
ورزشگاه: روستوف

گل:  کارلوس ولا(۲۴)، خاویر هرناندس (۶۵)
کارت زرد: لی وونگ، لی سئونگ وو ، یونگ وو یئونگ و کیم یونگ وون (کره جنوبی)
کارت قرمز: -
ترکیب کره جنوبی:  هیون وو جو، لی یو، سون هیونگ مین، سئونگ یئونگ، هی چان هوانگ، کیم وونگ مین، کی سئونگ یئونگ، لی سونگ جو، مون میون، کیم یونگ و یانگ
ترکیب مکزیک:  گیلرمو اوچوا، کارلوس سالسیدو، لایون، کارلوس ولا، خاویر هرناندز، مورنو، هررا، آندرس گواردادو، آلوارز، لوزانو و گایاردو
نیمه اول
دقیقه ۱۱: سانتر لایون با ضربه سر چیچاریتو به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۲۲: ضدحمله بازیکنان کره‌جنوبی با حرکت سون همراه شد که سون هیونگ مین نتوانست از این فرصت استفاده کند و هر سه شوت این بازیکن را مدافعان مکزیک بلوکه کردند.
دقیقه ۲۴: حرکت از چپ گواردادو و سانتر آن‌ها به دست جانگ برخورد کرد که مازیچ اعلام پنالتی کرد. کارلوس ولا پشت توپ قرار گرفت و  توپ را به گل تبدیل کرد. در ادامه باز هم مکزیکی ها خطرناک ظاهر شدند و ضربه لایون با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۴۴: ضربه سون هیونگ مین با برخورد به بازیکن مکزیک به کرنر رفت و راهی به دروازه مکزیک نداشت.
نیمه دوم
نیمه دوم دیدار مکزیک و کره جنوبی نیز در حالی آغاز شد که دو تیم تغییری در ترکیب اصلی نداشتند و با همان ترکیب نیمه اول به زمین آمدند. کره ای ها کمی جلو کشیدند  و موقعیت هایی برای گلزنی داشتند که اوچوا بازیکنان کره را ناکام گذاشت.
دقیقه ۵۵: ضربه کی سئونگ یئونگ را اوچوا به زیبایی مهار کرد تا همچنان دروازه مکزیک در این رقابت ها بسته بماند.
دقیقه ۶۰ ضربه لوزانو با درخشش دروازه بان کره از بین رفت.
دقیقه ۶۵: خاویر هرناندس موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و دروازه کره را باز کند.
دقیقه ۹۰: سون هیونگ مین موفق شد یکی از گلهای خورده را پاسخ دهد و بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به نفع مکزیک به پایان برسد و کره جنوبی حذف شود.
کد مطلب: 89149
برچسب ها: جام جهانی ۲۰۱۸
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *