۰
دوشنبه ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷

ایمن سازی شبکه برق بازار تهران آغاز شد

مدیرکل بحران استانداری تهران از آغاز ساماندهی و ایمن سازی شبکه برق 6هزار و 800 مشترک بازار پایتخت از امروز( دوشنبه) خبر داد.
مدیرکل بحران استانداری تهران از آغاز ساماندهی و ایمن سازی شبکه برق 6هزار و 800 مشترک بازار پایتخت از امروز( دوشنبه) خبر داد.
به گزارش ارسالی روز دوشنبه استانداری تهران به ایرنا، اسفند پارسال نشستی با حضور استاندار تهران به منظور رفع مشکلات بازار بزرگ تهران بویژه در خصوص رفع مشکلات برق واحدها برگزار و فرصت سه ماهه به شرکت توزیع برق تهران داده شد تا از طریق اخطار به مشترکان، مشکلات شبکه برق واحدها مرتفع شود.
براین اساس خرداد امسال جلسه پیگیری مصوبات اتخاذ شده برای رسیدگی به مشکلات و افزایش ایمنی بازار به ریاست استاندار تهران و با حضور جمعی از مدیران نهادهای اجرایی استان، مسئولان شهرداری منطقه و شورای شهر و نماینده اصناف برگزار شد که در این جلسه استاندار تهران دستور ایمن سازی سریع ٢٥ هزار انشعاب برق ناایمن در بازار تهران بویژه شش هزار و 800 انشعابی که در شرایط اضطرار قرار دارند را صادر کرد.
همچنین در کارگروهی امروز(چهارم تیر) به ریاست مرادی، مدیرکل بحران استانداری تهران و باحضور ستایشی معاون دادگستری تهران و نمایندگان ادارات برق، اوقاف و شهرداری منطقه 12، موضوع اجرای مصوبات جلسه رسیدگی به ایمنی بازار و اجرای دستورالعمل ها در ایمن سازی انشعاب برق شش هزار و 800 مشترک بازار پیگیری شد.
مدیرکل بحران استانداری تهران گفت: شبکه برق مشترکان در بازار تهران به دلیل قدمت آن از نظر فنی اشکالات فنی دارد و به منظور پیشگیری از وقوع بحران و احتمال آتش سوزی کار ساماندهی شبکه برق مشترکان بازار آغاز شده است.
علی مرادی عنوان کرد: شهرداری و میراث فرهنگی استان تهران در اجرای تصمیمات ایمن سازی بازار تهران نقش مهمی دارند.
همچنین در این جلسه مصوب شد با همکاری شهرداری منطقه، اطلاع رسانی به واحدهای مستقر در بازار تهران برای اجرای عملیات ایمن سازی شبکه برق بویژه برای شش هزار و 800 مشترکی که در شرایط اضطرار قرار دارند انجام شود.
کد مطلب: 89270
برچسب ها: بازار تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *