۰
چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰

واکنش برانکو به صحبتهای کی روش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مصاحبه سرمربی تیم ملی مبنی بر متهم کردن پرسپولیس و برانکو واکنش نشان داد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مصاحبه سرمربی تیم ملی مبنی بر متهم کردن پرسپولیس و برانکو واکنش نشان داد.
به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز چهارشنبه این تیم اظهار کرد: شنبه برای اردو به کرواسی خواهیم رفت. ۱۴ روز آن‌جا خواهیم بود و ۴ بازی دوستانه در شهر واراژنی خواهیم داشت. من قبل از بازی‌های بوسان کره و همین طور چین در واراژنی اردو برگزار کردم و این تجربه را برای برگزاری اردو در این شهر دارم. بعد از این دو اردو هم در بوسان با تیم امید قهرمان شدم و هم در چین توانستم مقام قهرمانی را به دست بیاورم.
او درباره روحیه تیمی پرسپولیسی‌ها گفت: بازیکنان تمرین‌های سنگینی داشتند؛ کمی خستگی در آن‌ها به  وجود خواهد آمد اما من راضی هستم. کمی به خاطر مریضی گلودرد کامیابی نیا عصبی هستم. شجاع خلیل‌زاده نیز گردنش گرفته و مصدومیتی از این ناحیه دارد و نخواستیم که آن‌ها در دیدار دوستانه بازی کنند.
برانکو درباره مصاحبه کی‌روش مبنی بر متهم کردن پرسپولیس و وی گفت: منظور شما از کی‌روش همان بازیکن ذوب آهن است که به سپاهان پیوسته؟ همان کسی که در دقیقه آخر دیدار پرسپولیس و ذوب آهن به ما گلزنی کرد؟ ایشان مربی قهرمان هستند! ایشان قهرمانی تا به حال نداشته‌اند اما به هر حال مربی قهرمان هستند. وقت ندارم درباره این مسائل صحبت کنم.
سرمربی پرسپولیس درباره مصاحبه امروز کی‌روش مبنی بر این که ایران یا  جای من است یا جای برانکو، اظهار کرد: من اگر خوب متوجه این مصاحبه شده باشم منظور کی‌روش این است که می‌خواهد من را از پرسپولیس بیرون کند پس من باید این موضوع را با مدیرعامل باشگاه در میان بگذارم.
برانکو درباره هدف کی‌روش از ایجاد این دو دستگی پس از موفقیت‌های پرسپولیس و تیم ملی گفت: این سوال باید از کی‌روش پرسیده شود. من با کسی مشکلی ندارم. متوجه نمی‌شوم چرا این سوالات از من پرسیده می‌شود. این سوال را از آقای فردوسی‌پور بپرسید. او همه چیز را می‌داند.
او درباره صحبت‌های کی‌روش مبنی بر کارهایی که برانکو در زمان مربی‌گری‌اش در پرسپولیس انجام داده است، گفت: من از کشوری به این‌جا آمدم که رفتار و ارتباط‌گیری ما کاملا متفاوت است. ایشان از یک کشور دیگر می‌آید. من هیچ گله‌ای از او ندارم. به هر حال این نحوه تربیت و رفتار او است.
سرمربی پرسپولیس درباره ساختمان پک و حاشیه‌های ایجاد شده گفت: من چه ارتباطی به ایفمارک و پک دارم؟ فدراسیون بازیکنان را مجاب می‌کند تا به کدام مرکز پزشکی بروند و تست پزشکی بدهند؟ پرسپولیس برای انجام تست‌های پزشکی کجا رفت؟ جواب تمام این سوالات ایفمارک است. من نمی‌دانم الان مشکل چه چیزی است؟ من بیش از یک سال است که پا در ایفمارک نگذاشته‌ام. حتی چند روز پیش که بازیکنانم برای تست پزشکی به این مرکز رفته بودند من به خاطر کار شخصی‌ام نتوانستم بروم. آیا من نباید در ایران دوستی داشته باشم؟
وی ادامه داد: آیا دوستی با هومن افاضلی جرم است. او دوست بزرگ من است. من به این دوستی افتخار می‌کنم. اومربی بسیار بزرگ و عالی است و دانش بالایی دارد. من از طریق ایشان با خانم وی نیز آشنا شدم اما نمی‌دانم چه مشکلی در این آشنایی وجود دارد. آیا کسی باید برای من تعیین تکلیف کند که با چه کسی رفیق باشم و با کی دوست نباشم؟
برانکو درباره اتهام دلالی کی‌روش به او تصریح کرد: ایشان چنین حرفی زده است من چه کار کنم؟ ما فکر می‌کردیم که بازیکنان اوکراینی می‌توانند برای تیم مفید باشند. همان طور که بازیکنان خارجی دیگری چون بشار رسن و منشا به تیم ما اضافه شدند. منشا نیز تقریبا یک سال برای ما بازی نکرد و نیمکت‌نشین بود اما چرا درباره او نمی‌گویند که دلالی شده است؟ دعوت شدن دژاگه به تیم ملی پس از یک سال بازی نکردن مشکل من نیست که بخواهم درباره آن صحبت کنم. من خودم درگیر مسائل زیادی هستم و نمی‌خواهم خودم را درگیر چنین قضایایی کنم. این مسائل مربوط به فدراسیون است.
سرمربی پرسپولیس درباره صحبت کی‌روش مبنی بر مورد خطاب قراردادن مدیرعامل پرسپولیس برای کنترل کردن برانکو گفت: من اصلا اهمیتی به این حرف‌ها و صحبت‌ها نمی‌دهم. نمی‌خواهم وقتم را تلف  کنم که چه کسی چه حرفی را زد. برای من صحبت درباره این مسائل از دست دادن وقت است.
کد مطلب: 89418
برچسب ها: کی روش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *