۰
پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰

دعای باهنر برای آینده کشور

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور گفت: به عنوان سیاست‌ورز و فعال سیاسی رقابت‌های انتخاباتی باید محدود به زمان انتخابات شود و مسابقات سیاسی و حزبی بعد از مشخص شدن نتایج، کنار گذاشته شود.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور گفت: به عنوان سیاست‌ورز و فعال سیاسی رقابت‌های انتخاباتی باید محدود به زمان انتخابات شود و مسابقات سیاسی و حزبی بعد از مشخص شدن نتایج، کنار گذاشته شود.
به گزارش ايسنا، محمدرضا باهنر در سیزدهمین مجمع عمومی سراسری جامعه اسلامی مهندسین کشور گفت: بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات همه افراد، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی باید دنبال پاسخ به مطالبات مردم باشند. اگر دولت، مجلس و شورای شهر، موفق نشوند این عدم موفقیت به معنای توفیق جناح رقیب نیست بلکه به منزله خراطی و تحلیل رفتن بدنه نظام است.
وی با انتقاد از برخی افراد و جریان‌های سیاسی متذکر شد: برخی رسانه‌ها و تریبون‌های رسمی کشور که از خزانه تأمین می‌شوند به بهانه خارج کردن رقیب از میدان از عوامل تشنجات فعلی و بالا رفتن غیرضروری مطالبات مردم هستند. البته با تمهیدات مقام معظم رهبری و نشست روسای قوا روزنه امیدی برای حل مشکلات اقتصادی به وجود آمده است و در این موقعیت خاص همدلی و همگرایی مسئولان قوا و عدم فرافکنی لازمه حل چالش‌های اقتصادی است.
باهنر ادامه داد: ما هم به طور جدی دعا و حمایت می‌کنیم تا بتوانیم در آینده نزدیک از چالش‌های جاری و مشکلات جدی‌تری که در انتظارمان است خارج شویم.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور خاطر نشان کرد: با جلوه‌گر شدن مشکلات اقتصادی و شنیده شدن مطالبات به حق مردم نیاز به وحدت هم بیشتر شده است. ما در جامعه اسلامی مهندسین گفتمان حزبی، اخلاق‌مداری و آرامش سیاسی را از ضروریات مردم سالاری دینی می‌دانیم و همین مسئله را به عنوان شعار جامعه اسلامی مهندسین انتخاب کرده‌ایم.
وی ادامه داد: نگرانی ما این است که در غیبت احزاب قدرتمند و ضابطه‌گرا به مردم‌سالاری دینی لطمه وارد شود چرا که بعد از نشستن نامزدهای حزبی بر کرسی‌های مسئولیت، دیگر حزب و کار تشکیلاتی به فراموشی سپرده می‌شود.
کد مطلب: 89442
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *