۰
شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶

استقبال سرد مردم کره از ملی پوشان کشورشان

مردم کره جنوبی با وجود نمایش تحسین‌برانگیز تیم ملی این کشور در دور آخر مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ استقبال سردی از ملی‌پوشان خود انجام دادند.
مردم کره جنوبی با وجود نمایش تحسین‌برانگیز تیم ملی این کشور در دور آخر مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ استقبال سردی از ملی‌پوشان خود انجام دادند.
به گزارش جی پلاس؛ با پایان کار تیم ملی کره جنوبی در جام جهانی 2018 که با وجود کسب پیروزی غیرمنتظره 2 بر صفر مقابل آلمان در آخرین بازی‌اش به خاطر دو شکست قبلی مقابل مکزیک و سوئد حذف شد، ملی‌پوشان این کشور روز گذشته (جمعه) به خانه برگشتند اما در بدو ورودشان به این کشور استقبال چندان گرمی از آنها صورت نگرفت.
هواپیمای حامل شین تائه یونگ و شاگردانش روز گذشته در فرودگاه بین‌المللی اینچئون به زمین نشست و آنها در بدو ورودشان از سوی گروهی از مردم مورد استقبال واقع شدند اما زمانی که آنها به صف ایستادند تا از آنها یک عکس دسته‌جمعی گرفته شود و پاسخ سؤالات خبرنگاران را بدهند، برخی از هواداران تیم ملی کره جنوبی که از عملکرد و نتایج این تیم در جام جهانی راضی نبودند با پرتاب تخم مرغ و بالش به سمت‌شان اعتراض خود را نشان دادند.
در حالی که ملی‌پوشان کره‌جنوبی از تماشای این اتفاق شوکه شده بودند، مسئولان امنیتی فوراً اقدام به برداشتن تخم‌مرغ‌ها و بالش‌های پرتاب شده کردند اما گروهی دیگر از هواداران بار دیگر اقدام به پرتاب بالش کردند.
کره جنوبی با کسب تنها یک پیروزی به کار خود پایان داد هرچند که پیروزی این تیم مقابل آلمان سبب شد که نماینده آسیا بالاتر از آلمان به کار خود در مرحله گروهی پایان دهد.
کد مطلب: 89546
برچسب ها: کره جنوبی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *