۰
يکشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸

استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس کلید خورد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس کلید خورده است، گفت: امیدواریم خود شخص رئیس‌جمهور کابینه خود را ترمیم کند
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس کلید خورده است، گفت: امیدواریم خود شخص رئیس‌جمهور کابینه خود را ترمیم کند
به گزارش فارس،محمد عزيزي با اشاره به برگزاری جلسه‌ای در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برای بررسی هک شدن سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و واردات غیر مجاز خودرو به داخل کشور، اظهار کرد: در این جلسه گزارشی از سوی مسؤولان امر در این رابطه ارائه شد که این گزارش در صحن علنی مجلس نیز قرائت خواهد شد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان بازرسی باید به موضوع هک شدن سایت وزارت صنعت معدن و تجارت وارد شود، گفت: باید مشخص شود که این اقدام چگونه و در چه حالتی رخ داده و البته توضیحات معاون وزیر صنایع و معادن نیز در این رابطه قانع کننده نبود.
وی ادامه داد: امیدواریم قوه قضائیه نیز در این رابطه به صورت جدی وارد شده و به آن رسیدگی کند.
عزیزی در ادامه با اشاره به بازار سیاه خودرو در کشور، ابراز کرد: گران شدن بی از حد خودروهایی همچون سراتو یک فاجعه است.
نماینده مردم ابهر خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودروسازها در گرانی اخیر بازار مقصر هستند و نظارت‌ها باید بر روی آنها بیشتر شود، خاطرنشان کرد: بازار سیاه خودرو همچنان نیز ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه حجم نقدینگی در کشور داریم که شاید این موضوع مناسب و خوب نباشد، ابراز کرد: بانک مرکزی در عرضه سکه بی‌تدبیری کرد.
عزیزی با اشاره به اینکه بالا بردن سود بانکی موجب افزایش سود تسهیلات بانکی نیز می‌شود، تصریح کرد: در همین راستا تولیدکننده چگونه باید تولید کرده و سود خود را درآورد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت ضعیف است، ابراز کرد: در همین راستا نامه‌ای به رئیس جمهور نوشته شده که تیم اقتصادی دولت را ترمیم کند.
وی با اشاره به اینکه استیضاح وزیر اقتصاد در مجلس کلید خورده است، اظهار کرد: امیدواریم خود شخص رئیس‌جمهور کابینه خود را ترمیم کند و کار به استیضاح نکشد.
عزیزی با تأکید بر اینکه مردم باید در این شرایط حساس همراهی کنند و اگر همراهی شود از این گذار و فشار سخت عبور خواهیم کرد، افزود: 40 سال است که دشمن ما را تحریم و تحت فشار قرار داده است، اما نتوانستند کاری از پیش ببرند و این بار نیز نمی‌توانند هیچ کاری بکنند.
 
کد مطلب: 89595
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *