۰
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱

قیمت آب معدنی سه برابر قیمت بنزین!

بررسی‌های میدانی از مغازه‌های سطح شهر کرج از افزایش 50 درصدی قیمت آب معدنی طی چند روز اخیر حکایت دارد.
بررسی‌های میدانی از مغازه‌های سطح شهر کرج از افزایش 50 درصدی قیمت آب معدنی طی چند روز اخیر حکایت دارد.
به گزارش خبرنگار ایسنا، این روزها به دلیل گرمای شدید هوا، چند دقیقه پیاده‌روی در فضای آزاد هر کسی را به عطش می‌اندازد و وا می‌دارد به هر طریقی تشنگی را رفع کند.
بطری‌های آب معدنی متداول‌ترین راه برای رفع این عطش است که البته هیچ وقت هیچ کسی قیمت آن را در برابر تشنگی خود آنقدر زیاد نمی‌دید که او را از رفع عطش منصرف کند.
اما این روزها افزایش قیمت آب معدنی در کرج باعث شده برخی حتی برای خرید یک بطری آب هم تردید کنند و ترجیح دهند تا رسیدن به خانه و نوشیدن یک لیوان آب خنک از یخچال منزل بر تشنگی خود سرپوش بگذارند؛ همین قدر عجیب و همین قدر غریب!
بر همین اساس و طبق شنیده‌هایی که وجود داشت از چند مغازه قیمت آب معدنی را جویا شدم؛ اکثر مغازه‌هایی که سر زدم یک آب معدنی نیم لیتری(کوچک) را 1500 تومان و آب معدنی یک لیتری(بزرگ) را 3 هزار تومان و سه برابر قیمت یک لیتر بنزین می‌فروختند.
چند مغازه هم همان قیمت‌های سابق را داشتند که پس از پرس و جو عنوان کردند به خاطر بارهای قبلی است که قیمت کمتر است و با رسیدن بار جدید آنان نیز آب معدنی کوچک را 1500 و آب معدنی بزرگ را 3 هزار تومان خواهند فروخت چون بارهای جدید با قیمت جدید توسط کارخانه عرضه می‌شود و این قیمت‌ها روی بطری درج شده است.
کد مطلب: 90792
برچسب ها: استان البرز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *