۰
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

فعلا بهتر از کی‌روش برای تیم ملی نداریم

سرمربی فجرسپاسی شیراز می‌گوید با توجه به زمان اندک باقی مانده تا آغاز جام‌ملت‌های آسیا، بهترین گزینه هدایت تیم ملی ایران کارلوس کی‌روش است.
سرمربی فجرسپاسی شیراز می‌گوید با توجه به زمان اندک باقی مانده تا آغاز جام‌ملت‌های آسیا، بهترین گزینه هدایت تیم ملی ایران کارلوس کی‌روش است.
به گزارش ایسنا، مجید صالح درباره یک بر صفر تیمش برابر اکسین البرز در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال ایران گفت: اکسین تیمی با تجربه و با کیفیت است. سرمایه‌گذاری این تیم برای صعود به لیگ برتر است. این تیم زمان کافی برای آماده سازی و انتخاب نفرات را داشته است و همین موضوع بر عملکرد فنی بازی اثر داشت. از نتیجه بازی ناراحت نیستم زیرا زمان کافی برای آماده سازی نداشتیم و بدنسازی، بازی تدارکاتی و انتخاب نفرات را باید همزمان انجام می‌دادیم. طبیعی بود از لحاظ بدنی باید از تیم اکسین پایین تر باشیم. چند بازیکن جدید به جمع نفراتمان اضافه شدند که باید در اسرع وقت قرارداد خود را ثبت کنند و از هفته‌های آتی به ما کمک کنند. این بازی نوید داد که امسال شاهد لیگی جذاب‌تر و با کیفیت‌تر در لیگ یک خواهیم بود.
او افزود: از دقیقه هفتاد مشکلات بدنی‌مان خودش را نشان داد که این موضوع به دیر بسته شدن تیم‌مان باز می‌گردد. با این‌حال اگر کمی با تجربه‌تر عمل می‌کردیم حداقل به یک امتیاز می‌رسیدیم. در لیگ یک امسال بین ۱۰ تا ۱۲ تیم مدعی حضور دارند و همگی شانس صعود به لیگ برتر دارند. تنها ۲۱ روز است که هدایت تیم فجر را پذیرفتم و به طور حتم رفته رفته خود را به عنوان یک مدعی معرفی خواهیم کرد و تنها نیاز به اندکی زمان داریم.
صالح در خصوص تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: در شرایط فعلی گزینه‌ای بهتر از کارلوس کی‌روش برای تیم ملی فوتبال ایران وجود ندارد زیرا هر کسی بخواهد هدایت تیم ملی را قبول کند باید زمان باقیمانده را صرف شناخت نفرات کند که با توجه به فرصت اندک تا آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا به هیچ وجه نمی‌تواند انتخاب مناسبی باشد.
وی با بیان اینکه باید کارلوس کی روش تا پایان جام ملت های آسیا حفظ شود، اضافه کرد: پس از آن می توان در خصوص تداوم همکاری یا قطع آن و مسائل قراردادی صحبت کرد.
کد مطلب: 92109
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *