۰
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰

اختصاص ۲۰۰قطار مسافری برای زائران اربعین

مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری رجا از اختصاص ۲۰۰ رام قطار مسافری فوق العاده برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری رجا از اختصاص ۲۰۰ رام قطار مسافری فوق العاده برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
به گزارش مهر، علی کاظمی منش امروز یکشنبه در گفتگو با رادیو اربعین ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این تعداد قطار در مسیرهای جنوب و کرمانشاه به زائران خدمت رسانی می کند.
وی افزود: این قطارها از ۲۸ مهر ماه تا ۱۱ آبان ماه نسبت به جابجایی زوار در مسیرهای مورد اشاره اقدام می کنند.
کاظمی منش تاکید کرد: با اضافه شدن این تعداد قطار به ناوگان حمل و نقل ریلی کشور ظرفیت خطوط ریلی به ۳۰۰ هزار صندلی رسیده است.
مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری رجا همچنین افزود: در ایستگاه خرمشهر ریل باس های رایگان با ظرفیت ۳۳۰ نفر جهت انتقال مسافران از ایستگاه خرمشهر به مرز ریلی شلمچه در نظر گرفته شده است.
وی خاطر نشان کرد: برای این ایام بلیت ترکیبی کرمانشاه-مهران نیز به فروش می رسد . همچنین تردد در مسیر ترکیبی تهران به کرمانشاه با قطار و از کرمانشاه تا مرز مهران با اتوبوس های پیش بینی شده توسط راه آهن انجام می شود.
مدیرکل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری رجا ادامه داد: فروش بلیت های مسیر جنوب از دیروز شنبه آغاز شده و در مسیر کرمانشاه - مهران به صورت ترکیبی از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه آغاز می شود که در این مسیر شش رام قطار به صورت رفت و شش رام قطار برای برگشت روزانه خدمات رسانی می کند.
کد مطلب: 95777
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *