۰
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

چالش عکس شیائومی با جایزه ۱۰هزاردلاری!

شرکت چینی شیائومی به تازگی چالش عکسی را ترتیب داده است تا شرکت‌کنندگان در آن با دوربین گوشی‌های این برند عکاسی کرده و به رقابت بپردازند.
شرکت چینی شیائومی به تازگی چالش عکسی را ترتیب داده است تا شرکت‌کنندگان در آن با دوربین گوشی‌های این برند عکاسی کرده و به رقابت بپردازند.
به گزارش ایسنا، شیائومی که یکی از برندهای نوپا و نوظهور در عرضه تولید موبایل و محصولات فناوری به شمار می‌رود، به تازگی اعلام کرده است که دارندگان گوشی‌های این شرکت قادر خواهند بود با سوژه‌های عکس گوناگون در مسابقه و چالش عکاسی شیائومی شرکت کرده و برای کسب جایزه ۱۰ هزار دلاری آن با یکدیگر به رقابت بپردازند.
جایزه مقام نخست این رقابت و چالش عکاسی ۱۰ هزار دلار بوده و علاقمندان باید عکس‌های گرفته شده با دوربین گوشی‌های شیائومی را حداکثر تا تاریخ ۲۲ نوامبر سال جاری ۲۰۱۸ میلادی جهت شرکت در این مسابقه ارسال کنند تا این تصاویر به داوری و قضاوت قرار بگیرد و برندگان آن نیز مشخص شوند.  
دومین نفر در این چالش عکس ۲ هزار دلار و سومین نفر نیز ۵۰۰ دلار برنده خواهد شد.
بر اساس گزارش منتشر شده در وب سایت gizmochina، کاربران قادر خواهند بود تصاویر و عکس‌های گرفته شده خود را با شرایط بخصوصی برای شیائومی ارسال کنند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به دسته بندی‌های مختلف نظیر پرتره، چشم‌انداز طبیعی و تصاویر خیالی اشاره کرد.  لازم به ذکر است که حجم فایل و عکس‌های ارسالی به شیائومی نباید بیشتر از ۱۰ مگابایت و کمتر از ۳۰۰ کیلوبایت باشد.
گفته می‌شود این مسابقه در بسیاری از کشورهای جهان بخصوص چین از استقبال بی نظیر و کم‌سابقه‌ای برخوردار شده است به گونه‌ای که خیل عظیمی از کاربران تاکنون برای کسب جایزه ۱۰ هزار دلاری تلاش کرده و تصاویر خود را برای این شرکت ارسال کرده‌اند.
بسیاری از برندهای تکنولوژی و سازنده موبایل در چین هر از گاهی با برگزاری مراسم و مسابقاتی این چنینی سعی می‌کنند کاربران و مشتریان بیشتری را به سمت و سوی خود جذب کنند و نشان بدهند که کیفیت دوربین‌های بکار رفته در گوشی هایشان بسیار بالاست.
کد مطلب: 96503
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *