۰
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳

انفجار یک خودرو در کرمانشاه

روابط عمومی نیروی انتظامی کرمانشاه گفت: بامداد امروز یک دستگاه خودروی سواری پراید در داخل پارکینگ منزلی مسکونی در منطقه الهیه منفجر شد و خساراتی در پی‌داشت.
روابط عمومی نیروی انتظامی کرمانشاه گفت: بامداد امروز یک دستگاه خودروی سواری پراید در داخل پارکینگ منزلی مسکونی در منطقه الهیه منفجر شد و خساراتی در پی‌داشت.
به گزارش فارس، بامداد امروز صدای انفجار مهیب در الهیه (شهرک ولایت) مردم را وحشت‌زده کرد، صدای این انفجار به حدی بود که مردم را از خانه‌ها بیرون کشاند. براساس گفته‌های مردمی، این حادثه سه نفر از اعضای یک خانواده (پدر و مادر به همراه دخترشان) را زخمی کرد که بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شدند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در خصوص ماجرای انفجاری که در نخستین ساعت بامداد امروز (چهارشنبه - 23 آبان‌ماه) در شهرک ولایت الهیه اتفاق افتاد، گفت: ساعت 1:06 دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه) و به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره انفجار در شهرک ولایت الهیه کوی نهم، ماموران کلانتری محل سریعا به محل وقوع حادثه اعزام شدند. سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: پس از حضور تیمی از پلیس در محل، مشخص شد که در پی انفجار رخ داده به یک دستگاه پراید و تعدادی از منازل اطراف خساراتی وارد آمده است.
وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه معلوم شد شیئی نامعلوم در کنار خودروی پراید که مقابل یک واحد مسکونی پارک شده بود منفجر شده است. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: طبق مشاهدات صورت گرفته بر اثر شدت انفجار علاوه بر وارد آمدن خسارت جدی به خودروی مذکور، شیشه‌های چند منزل اطراف نیز تخریب و به درب برخی منازل نیز آسیب رسیده است. وی یادآوری کرد: بر اثر این انفجار، خانمی میانسال از ناحیه پای راست دچار جراحت سطحی شد که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد. آمویی در پایان، گفت: ماموران پلیس در ادامه تحقیقات خود دریافتند که شی مذکور نوعی مواد منفجره دست‌ساز بوده و تحقیقات پلیس همچنان در این رابطه ادامه دارد.
کد مطلب: 97397
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *