۱
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۰

اعلام قيمت رسمي محصولات سايپا و پارس خودرو

سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان به طور رسمي قيمت جديد محصولات گروه خودروسازي سايپا را اعلام كرد.
 اين سازمان اواخر روز گذشته قيمت جديد محصولات سايپا و پارس خودرو را منتشر كرد.

بر اين اساس، قيمت جديد سايپا SL ۱۳۱ معادل ۱۱ ميليون و ۵۴۰ هزار تومان و سايپا SL ۱۳۲ نيز ۱۱ ميليون و ۶۶۰ هزار تومان تعيين شده است. قيمت سايپا SL ۱۱۱ نيز به ۱۱ ميليون و ۷۸۰ هزار تومان و SL ۱۴۱ به ۱۰ ميليون و ۹۳۰ هزار تومان رسيده است.

سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان قيمت جديد تيبا را نيز ۱۵ ميليون و ۴۳۰ هزار تومان تعيين كرده است.

نكته قابل توجه در نرخ‌هاي اعلامي سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان آن است كه در حاليكه در سال جاري توليد خودروي ريو در شركت سايپا متوقف شده است اما اين سازمان قيمت رسمي اين خودرو را نيز ۱۷ ميليون و ۷۵۰ هزار تومان تعيين كرده است.

اما در محصولات شركت پارس خودرو نيز قيمت جديد تندر ۹۰ مدل E۲ معادل ۲۱ ميليون و ۵۰ هزار تومان و قيمت مدل دو‌گانه‌سوز اين خودرو نيز ۲۳ ميليون و ۴۰ هزار تومان تعيين شده است. قيمت تندر ۹۰ مدل E۱ نيز به ۱۸ ميليون و ۱۱۰ هزار تومان رسيده است.

همچنين قيمت مگان ۲۰۰۰ اتوماتيك نيز به ۴۴ ميليون و ۶۶۰ هزار و مگان ۱۶۰۰ لوكس به ۳۸ ميليون و ۶۱۰ هزار تومان افزايش يافته است. قيمت مگان معمولي ۱۶۰۰ سي.سي نيز به ۳۵ ميليون و ۴۶۰ هزار تومان و مگان ۲۰۰۰ دنده‌اي به ۴۰ ميليون و ۳۹۰ هزار تومان رسيده است.

سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان قيمت تيانا مدل MID را ۷۴ ميليون و ۳۵۰ هزار تومان و قيمت مدل HIGHT اين خودرو را ۸۰ ميليون و ۴۱۰ هزار تومان تعيين كرده است.

قيمت قشقايي نيز در مدل HIGHT آن به ۶۵ ميليون و ۷۶۰ هزار تومان و مدل MID نيز به ۶۲ ميليون و ۲۲۰ هزار تومان رسيده است.
کد مطلب: 9986
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *