فولاد سیرجان تنها تیم بدون شکست مرحله گروهی والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا

تیم فولاد سیرجان در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا موفق به شکست نماینده کشور میزبان (تایلند) شد و به عنوان تنها تیم بدون شکست مرحله گروهی و صدرنشین گروه B به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پنجمین و آخرین روز مرحله گروهی بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا روز (سه‌شنبه) با چهار دیدار در شهر ناخون راتچاسیما تایلند پیگیری می‌شود.
تیم فولاد سیرجان در چهارمین مسابقه خود در این مسابقات و سومین دیدار امروز به مصاف دایموند فود تایلند رفت و سه بر یک این تیم را شکست داد.
شاگردان سعید رضایی سرمربی فولاد سیرجان در ست سوم این مسابقه 25 بر 23 نتیجه را به میزبان واگذار کردند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 23 و 25 بر 23 حریف خود را شکست دادند و به چهارمین برد متوالی دست یافتند تا با 12 امتیاز صدرنشین گروه B باقی بمانند.
سهند اله‌وردیان، مهدی جلوه، الکساندر بلاکوویچ، محمدصادقی، شهروز همایونفرمنش، علیرضا بهبودی (کاپیتان) و مصطفی حیدری (لیبرو) ترکیب شروع کننده تیم فولاد سیرجان در این مسابقه بودند.
تیم فولاد سیرجان در دیدارهای اول تا سوم خود در مرحله گروهی این رقابت‌ها نیز تیم ریبیسکو نماینده فیلیپین را سه بر صفر و نمایندگان ازبکستان و قطر را سه بر یک شکست داده بود تا تنها تیم بدون شکست این مسابقات در مرحله گروهی باشد.
در پایان مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا تیم‌های اول و دوم دو گروه (چهار تیم) به مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کنند تا برای مقام‌های اول تا چهارم با هم رقابت کنند.
همچنین تیم‌های سوم و چهارم دو گروه مقدماتی پس از پایان این مرحله برای جایگاه‌های پنجم تا هشتم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
بهبودی: برای صعود به فینال باید تمرکز بیشتری داشته باشیم
کاپیتان تیم فولاد سیرجان گفت: برای صعود به دیدار نهایی باید در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با هماهنگی و تمرکز بیشتر مقابل حریف حاضر شویم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، علیرضا بهبودی پس از برد تیمش برابر نماینده تایلند و صعود به مرحله نیمه‌نهایی بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، گفت: در دیدار روز گذشته برابر العربی قطر تمام توان خود را به کار گرفتیم و طبیعی بود که امروز با شرایط متفاوت‌تری بازی کنیم. ضمن این که کادر فنی امروز به دلیل مسجل شدن صعود تیم به مرحله نیمه نهایی، ترجیح داد از بازیکنان روی نیمکت بیشتر استفاده کند.
کاپیتان تیم فولاد سیرجان ایرانیان با ابراز خشنودی از صعود تیمش به عنوان سرگروه به مرحله نیمه‌نهایی، تصریح کرد: امیدوارم با ارائه یک بازی خوب به فینال برسیم. ناخون راتچاسیما به مراتب از دایموند فود قوی‌تر است و باید برای شکست این تیم هماهنگی و تمرکز بیشتری داشته باشیم.
بهبودی اضافه کرد: در والیبال باید به همه تیم‌ها احترام گذاشت. برای مثال برابر تیم‌های قدرتمند تمام توان خود را به کار می‌گیریم اما در رویایی با تیم‌های ضعیف‌تر حریف را دست‌کم می‌گیریم. این اتفاق خوب نیست و به ضرر والیبال است.
رزم‌فر: روز آرامی داشتیم
مدافع وسط تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان گفت: با برد برابر العربی صعود خود را مسجل کردیم و امروز روز آرامی برای ما در دیدار با دایموند فود بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم فولاد سیرجان ایرانیان در پنجمین و آخرین روز مرحله گروهی بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با پیروزی برابر نماینده تایلند بدون باخت به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.
علی اصغر رزم‌فر درباره بازی با دایموند فود تایلند گفت: بازی خوبی را مقابل نماینده میزبان انجام دادیم. امروز روز آرامی برای ما بود چون روز گذشته با شکست العربی صعود خودمان را مسجل کرده بودیم. وی درباره واگذاری ست سوم به حریف اظهار داشت: در ست سوم حریف را دست کم گرفتیم، اما در ست چهارم به خودمان آمدیم و جبران کردیم.
رزم فر در پایان ابراز امیدواری کرد که تا پایان مسابقات فولاد سیرجان بازی‌های با کیفیتی از خود به نمایش بگذارد
تیم فولاد سیرجان روز (چهارشنبه) استراحت دارد و روز پنج‌شنبه در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف تیم ناخون راتچاسیما دیگر نماینده کشور تایلند (میزبان) این رقابت‌ها می‌رود.
همایونفرمنش: مسابقه مرحله نیمه‌نهایی بازی مرگ و زندگی است
دریافت‌کننده قدرتی تیم فولاد سیرجان ایرانیان بازی برابر تیم‌های آسیا شرقی را سخت توصیف کرد و گفت: مسابقه مرحله نیمه‌نهایی با نماینده تایلند، بازی مرگ و زندگی است. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم فولاد سیرجان در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا موفق به شکست نماینده کشور میزبان (تایلند) شد و به عنوان تنها تیم بدون شکست مرحله گروهی و صدرنشین گروه B به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.
شهروز همایونفرمنش پس از برد برابر نماینده تایلند، گفت: سبک والیبال شرق آسیا کمی پیچیده و دشوار است که کار را برای حریفان سخت می‌کند اما خوشحالم که بازی را با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم و به عنوان سرگروه و با حداکثر امتیاز از گروه B صعود کردیم.
وی ادامه داد: برای حضور در مرحله نیمه نهایی آماده خواهیم شد. امیدوارم در این مرحله نیز نمایش خوبی داشته باشیم تا کار را با بهترین نتیجه به پایان ببریم.
همایون فرمنش با اشاره به حریف بعدی فولاد سیرجان در این مسابقات، تصریح کرد: بازی بسیار مهمی با ناخون راتچاسیما (تایلند) خواهیم داشت که به نظرم بازی مرگ و زندگی است و حق اشتباه نداریم.