نسل جدید شاسی بلند «ب ام و»

آی اکس را باید نماینده نسل جدید کلاس شاسی بلند در مجموعه ب ام و دانست. اینجا تقریبا همه چیز با استانداردهای قبلی که از خودروساز آلمانی سراغ داریم، تفاوت دارد و البته ناگفته نماند که این تغییرات مورد علاقه درصد قابل توجهی از طرفداران برند مذکور هم قرار نگرفته است.
در آی اکس اکس درایو50 مدل 2022 که با قیمت پایه 83 هزار دلار در بازار آمریکا عرضه می‌شود، رینگ‌های 22 اینچی به عنوان آپشن برای تریم M اسپرت ارائه می‌شوند که ظاهر اسپرت خودرو را به میزان چشمگیری در نمای جانبی بهبود خواهند داد.چراغ‌های اصلی عقب روی این محصول در واقع نازک ترین الگوی به کار رفته در تمامی محصولات ب ام و محسوب می‌شود.
اما ب ام و برای فضای داخل کابین آی اکس نیز برنامه مفصلی را تدارک دیده و نسل جدید کابین خود را با آن به خوبی معرفی می‌کند. دو نمایشگر خمیده که در قابی یکپارچه قرار دارند از جمله مهمترین رویدادهای مذکور است. یکی از نمایشگرها در اندازه 12.3 اینچی پیش روی راننده و به منظور نمایش اطلاعات کیلومتر قرار دارد و نمایشگر دیگر در اندازه 14.9 اینچی لمسی کنار آن قرار گرفته و ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی است.
در کنسول میانی نیز تعویض کننده وضعیت دنده و دکمه‌های تنظیمی دیگر نیز طراحی لوکس و چشمگیری را همراه خود دارند. عناصر کرومی در سراسر کابین مشاهده می‌شوند تا ماموریت خود در انتقال حس یک محیط لوکس و باکیفیت را انجام دهند.
برای پوشش صندلی‌های جدید نیز از ترکیب مایکروفایبر، پارچه، چرم و چرم مصنوعی استفاده شده است که با توجه به تریم خودرو متفاوت خواهد بود.