گلایه‌ها، کنایه‌ها و اعتراضات باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی با نفت آبادان

باشگاه پرسپولیس با انتشار مطلبی روی خروجی رسانه رسمی خود از مشکلات گذشته و پیش رویش گلایه‌هایی را مطرح کرد.
رسانه باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی این تیم مقابل نفت آبادان برای توضیح در مورد شرایط این تیم در جدول و مشکلاتی که دارد نوشته است: « پرسپولیس در شرایطی لیگ بیست و یکم را آغاز کرد که به دلایل متعدد در دیدار مقابل الهلال عربستان متحمل ناکامی سختی شد که طبیعتا تاثیرات روحی، روانی روی تیم داشت و این مساله در کنار یکسری عوامل دیگر همچون از دست دادن ۹ ملی پوش در کمتر از یکسال، سرمربی را مجاب به خرید بازیکن جدید کرد.
امسال نیز شاهد آن بودیم که سه مهره تاثیرگذار از تیم جدا شدند و طبیعی است که بازیکنان جدید نیاز به زمان برای هماهنگی و حمایت دارند تا بتوانند خودشان را در پرسپولیس ثابت کنند.
پرسپولیس بهترین کادرفنی و باغیرت‌ترین بازیکنان را دارد و تنها راه برون رفت از این وضعیت صبوری و حمایت هواداران است که می‌تواند تیم را به شرایط بهتر سوق دهد.
علاوه بر این شاهد آن بودیم که اشتباهات داوری در چهار نوبت به تیم آسیب‌های جدی وارد کرده که مهمترین‌شان شاید گل آلومینیوم اراک باشد که پس از خطا روی سیامک نعمتی به ثمر رسید. در این بین شاهد برخی بی‌عدالتی‌های دیگر هم بودیم؛ از جمله قوانین عجیب جذب بازیکن خارجی که عملا فقط پرسپولیس را محدود کرد و سایر تیم‌ها توانستند با تبصره و بند و تفسیر قوانین بازیکن خارجی جذب کنند!
با این حال، این فصل هم مثل همیشه در کنار هم و متحد تلاش می‌کنیم چون یاد گرفته‌ایم که همواره بجنگیم و از تیم حمایت کنیم.
هوادار پرسپولیس می‌داند که در این سال‌ها و با وجود دشمنی‌های زیاد، همین اتحاد و پشتیبانی از تیم در روزهای سخت چقدر به کمک پرسپولیس آمده و امسال هم با همین رمز، سرخ‌ها را به سمت خلق یک رکورد تاریخی دیگر سوق خواهند داد.»