گل‌محمدی:

به‌مشکلات ما اهمیت داده نمی‌شود؛ باید مسیرمان را عوض کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز با بیان اینکه هر تیمی ممکن است دچار اُفت شود، گفت: اکنون در این مسیر هستیم و باید خیلی زود راه خود را عوض کنیم. چون پرسپولیس هستیم و مانند برخی تیم‌ها زمین و زمان را به هم نمی‌دوزیم به مشکلاتمان اهمیت داده نمی‌شود.
یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت‌نفت‌آبادان، اظهار داشت: هر تیمی ممکن است در طول فصل اُفت داشته باشد و وارد مسیر سختی شود. ما اکنون این مسیر را طی می‌کنیم اما باید زود راهمان را عوض کنیم. فوتبال همیشه تمرین و مسابقه نیست. اتفاقات و مشکلاتی که تیم داشت تاثیرش را روی ذهن همه می‌گذارد. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید مشکلاتش حداقل باشد. وقتی مشکلات زیاد باشد این موضوع تاثیرگذار است.
این مربی در رابطه بلاتکلیفی مدیریت باشگاه خاطرنشان کرد: قطعا این مساله آسیب می‌زند. به عنوان مربی باید بدانم در باشگاه با چه فردی طرف هستم. مشکلات ما واضح است و نیاز به کنکاش ندارد. تشکیلات بزرگی مثل پرسپولیس باید اعضای هیات مدیره، کمیته انضباطی و حتی مدیرعاملش، چارت مشخص داشته باشد. حالتی که برای پرسپولیس وجود دارد در شان و شخصیت این باشگاه نیست. امیدوارم وزیر ورزش هرچه زودتر وضعیت را مشخص کند.
وی در خصوص مصدومیت سیدجلال حسینی و سیامک نعمتی گفت: سیدجلال از ناحیه زانو هنوز مشکلاتی دارد. سیامک هم تازه اضافه شده و بعید می‌دانم به این بازی برسد. کمال کامیابی‌نیا هم از مصدومیت طولانی گذشته و نیاز به زمان دارد.