اخبار کوتاه

ماجدی عضو کمیته فدارسیون‌های AFC شد

عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال عضو کمیته فدارسیون‌های AFC شد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داتو ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال از عضویت سید میرشاد ماجدی در کمیته فدراسیون‌های AFC خبر داد.

دعوت 25 بازیکن به اردوی تیم ملی جوانان دختر

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر 25 بازیکن را به اردوی چهار روزه این تیم دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بعد از چهار مرحله اردوی گزینشی که از 120 بازیکن تست گرفته شد، پدیده بلوری‌زاده سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر 25 بازیکن را به اردوی انتخابی این تیم دعوت کرد. این اردو از روز چهارشنبه سوم آذر وارد آغاز می‌شود و بازیکنان دعوتی تمرینات خود را تا ششم آذرماه پیگیری خواهند کرد. یاسمن کارگر، زینب هاشمی، مبینا فلک سیر، حدیثه همتی چونقرالوی یکان، سپینود دست برجن، رکسانا جدی، زهرا امیدی خالری، مبینا بایزیدی، سکینه قربانپور، کیمیا ملک، سارینا باقری، مهرانا شبگرد، مبینا غفاریان، فاطمه سادات حسینی، آیدا یزدانشناس، غزاله بستان، فائزه همتی، مهدیه کاویانی، معصومه وجودی، أسماء وطن‌خواه، اسرا افتخاری، نسترن پوراسماعیل، مهدیه دلشاد، رویا فرخی و آیدا خدایی کهریز 25 بازیکن دعوت شده به این مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال جوانان دختر است. تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران خود را برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی آسیا که از 13 تا 20 تیرماه سالن آینده در چین برگزار خواهد شد، آماده می‌کند. این مرحله از اردوی تیم ملی والیبال جوانان دختر در کمپ تیم‌های ملی بانوان در مجموعه ورزشی آزادی تهران (کمپ چمران) برگزار می‌شود

ممنوعیت یک پیشکسوت
استقلال و پرسپولیس از ورود به ورزشگاه

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، بهزاد داداش‌زاده را از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها منع شد. به گزارش گروه ورزشی مردم سالاری، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چهار رای مربوط به شکایات مختلف را اعلام کرد که به این شرح است: باتوجه به شکایت از بهزاد داداش‌زاده و قطعیت محکومیت، وی به انجام پنج جلسه آموزشی رایگان بازیکنان فوتبال رده‌های پایه شهرستان قدس استان تهران محکوم و از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه‌ها منع شد.
سید میثم آقایی (بازیکن تیم آلومینیوم اراک) طبق رای صادره به پرداخت پنجاه میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شد. سجاد هاشمی به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم نوآوران (لیگ دسته دوم استان تهران) به پرداخت شصت میلیون ریال جریمه نقدی (پرداخت نیمی از حکم به مدت یکسال تعلیق است که در صورت اخذ مدرک مربیگری نیمی از محکومیت بخشوده خواهد شد) محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شد. کیانوش شیرپور دورودخانی، بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان به پرداخت یک‌صد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. وی از هرگونه فعالیت در حوزه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شد.