انهدام باند آشپزخانه تقلبی در شوش تهران

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند 5 نفره که انواع ظروف تقلبی را با برند‌های معتبر و اصلی در شهر تهران توزیع می‌کردند، خبر داد.به گزارش رکنا، سرهنگ «محمد جلینی « اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر بسته بندی و توزیع ظروف آشپزخانه تقلبی در کارگاهی در محله «شوش» رسیدگی به موضوع در اختیار تیمی از ماموران کلانتری 159 بی سیم قرار گرفت.
وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات پلیسی محل کارگاه را شناسایی و به دست آورند مالک کارگاه با همکاری 4 همدست خود، با جمع آوری ظروف متفرقه در سطح بازار مجددا با بسته بندی جدید و به نام شرکت‌های معتبر این ظروف را توزیع می‌کند افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی تیمی از ماموران به محل کارگاه اعزام و متهمان را که در حال بسته بندی ظروف بودند، دستگیر کردند. سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران افزود: در این رابطه 5 متهم دستگیر و در بررسی از این کارگاه 200 کارتن ظروف آشپزخانه از قبیل بشقاب و فنجان و ... کشف شد.این مقام پلیسی تصریح کرد: متهمان 40 الی 55 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و تولید ظروف تقلبی و توزیع و فروش با عنوان جنس اصلی و خارجی در بازار تهران معترف شدند.
سرهنگ جلینی با اشاره اینکه کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را 10 میلیارد ریال اعلام کردند تاکید کرد: شهروندان در خرید لوازم حتما از فروشگاه‌های معتبر خرید کنند تا در دام این سودجویان قرار نگیرند.وی در پایان خاطر نشان کرد: پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.