کشف بیش از 12 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در ورامین

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 5 کیلوگرم مرفین و 7کیلوگرم هرویین از سوداگران مرگ در ورامین خبر داد.
به گزارش رکنا؛ سرهنگ شهرام امیریان با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فراجا و ماموران پلیس مبارزه استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع هرویین و مرفین به صورت گسترده در شرق استان تهران مطلع شدند.
وی گفت: ماموران با تحت نظر قرار دادن این متهم و نیز رصد فعالیت‌هایش دریافتند که وی در صدد انتقال مواد مخدر و توزیع آن در بین مشتریانش است که بلافاصله وارد عمل شدند. این مقام انتظامی افزود: پس از هماهنگی قضائی به محل مخفیگاه وی اعزام و در بازرسی انجام شده 5 کیلو و 900گرم مرفین و 7کیلوگرم هرویین کشف و یک نفر متهم دستگیر و جهت تحقیقات به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر دلالت و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان خاطر نشان کرد: پلیس برابر قانون و قاطعانه در راستای مبارزه با مواد مخدر اقدامات خود را انجام می‌دهد و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند.
از سوی دیگر، فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری سارق قطعات و محتویات داخل خودرو و اعتراف به 15 فقره سرقت خبر داد. به گزارش رکنا؛ سرهنگ جعفر شمس بیرانوند در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع سرقتهای متعدد قطعات خودرو (باطری) صورت گرفته در سطح حوزه استحفاظی کلانتری 11 شهید قدوسی در محدوده‌های خیرآباد شهرک مدرس شهرک اصلاح بذر مراتب شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار عوامل کلانتری قرار گرفت.
وی افزود: با تشکیل تیم‌های محسوس و نامحسوس و رصد اطلاعاتی وعملیاتی احدی از سارقان شناسایی شد و پس از کسب دستور از مقام قضائی با شناسایی مخفیگاه وی طی یک عملیات منسجم متهم فوق الذکر به همراه 4 عدد باطری دستگیر و به مقر دلالت شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ورامین بیان داشت: پس از تشکیل پرونده مقدماتی و تحقیقات پلیسی متهم به 15 فقره سرقت لوازم و قطعات و محتویات خودرو، معترف که وی با قرار تامین مناسب روانه زندان و اموال مکشوفه طی شناسایی شکات تحویل آنان شد.