دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲

کشف حشیش از مخفیگاه زن مواد فروش

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری زن مواد فروشی که در جنوب پایتخت اقدام به توزیع مواد مخدر می‌کرد خبر داد و افزود: از مخفیگاه این متهم سابقه‌دار 25کیلو حشیش کشف شد.
به گزارش خبرگزاری پلیس، سرهنگ «حسین باباپور» در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: در راستاي مبارزه قاطع و همه جانبه عليه قاچاقچيان و سوداگران مرگ، مامورين پایگاه چهارم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران به منظور تحقق اهداف سازماني در خصوص دستگیری سوداگران مرگ،از طریق گزارشات مردمی دریافتند زن جوانی مبادرت به تهيه و توزيع گسترده انواع مواد مخدر در جنوب تهران با شيوه و شگردهاي خاص می‌کند.
این مقام پلیسی ادامه داد: با عنايت به اهميت موضوع، مراتب به صورت ويژه در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتي فشرده مشخص گرديد، متهم در پوشش اجاره یک باب منزل مسکونی در منطقه «نازی‌آباد» تهران اعمال مجرمانه خود را جامه عمل مي پوشانند.
وی اضافه کرد: رصد لحظه به لحظه فعاليت این متهم سابقه دار ادامه یافت تا اینکه با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیسی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم اعزام و ضمن دستگیری زن مواد فروش 25کیلو حشیش کشف کنند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.