دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲

اعتراف متهمان به 12 فقره سرقت دوچرخه

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2سارق که از پارگینگ و انباری ساختمان‌های خصوصی سرقت می‌کردند خبر داد وگفت : متهمان به 12 فقره سرقت اعتراف کردند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسین مافی» سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت دوچرخه و اموال با ارزش از انباری‌های اماکن خصوصی در محدوده خیابان «کوهک»، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 141 شهرک راه آهن قرار گرفت و ماموران با حضور در محل‌های سرقت موفق شدند مشخصات ظاهری سارقان را شناسایی کنند. این مقام انتظامی توضیح داد: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، سارقان در تاریکی هوا با پرسه زنی در خیابان‌های خلوت سوژه‌های خود را انتخاب و با تخریب درب منازل وارد ساختمان شده و اموال موجود در پارگینک و انبارهای ساختمان به ویژه دوچرخه را سرقت می‌کنند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران افزود: گشت زنی‌های هدفمند آغاز تا اینکه در تاریخ بیست و یکم آبان ماه ماموران کلانتری متهمان را مشاهده و بلافاصله ماموران متهمان را دستگیر کرده و به کلانتری منتقل می‌کنند.
وی بیان کرد: از خودرو متهمان تعداد 2 دستگاه دوچرخه مسروقه که متهمان سرقت کرده بودند کشف شد.
سرهنگ مافی ادامه داد: با انتقال متهمان به کلانتری، متهمان به 12 فقره سرقت اعتراف و به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند و تحقیقات پلیس برای شناسایی مال باختگان آغاز شده است.