دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
جام جهانی زیر ۱۷ سال

ایران بدترین گزینه برای مراکش

رسانه‌های مراکشی ضمن اشاره به دیدار تیم‌های نوجوانان ایران و مراکش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال از تیم ایران به عنوان حریفی خطرناک یاد کرده‌اند.
به گزارش مهر، تیم‌های فوتبال نوجوانان ایران و مراکش در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی روز سه شنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه در رسانه‌های مراکشی و آفریقایی بازخوردهایی داشته است.
پایگاه خبری «بلادی» ضمن اشاره به نتایج دو تیم در دور گروهی نوشته است: عیار مراکش در بازی با ایران محک خواهد خورد.
پایگاه خبری «منتخب» هم ضمن اشاره به این مسابقه نوشت: مراکش با حریفی قدرتمند روبرو خواهد شد.
پایگاه خبری «آفریک فوت» هم نوشت: ایران نه تنها کادوی این مسابقات به تیم‌های اول در مرحله یک هشتم نهایی نیست بلکه بدترین گزینه ممکن برای مراکش است.
پایگاه خبری «۳۶۰» مراکش هم ضمن اشاره به صعود ایران به عنوان بهترین تیم سوم نوشت: شیرهای اطلس باید به مصاف تیمی بروند که پنجمین حضورش در جام جهانی نوجوانان را تجربه می‌کند
و در سال ۲۰۱۷
مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال جام جهانی نوجوانان با برگزاری ۸ دیدار پیگیری خواهد شد و نوجوانان ایران برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف تیم مراکش بروند.
با پایان رقابت‌های مرحله گروهی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی و تعیین ۱۸ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی، تیم‌ها حریفان خود را شناختند. این دور از مسابقات با دو دیدار در تاریخ ۲۹، چهار دیدار در تاریخ ۳۰ آبان و دو دیدار هم در روز اول آذر پیگیری خواهد شد.
برزیل، اسپانیا، اکوادور، ژاپن، آلمان، آمریکا، مالی، مکزیک، آرژانتین، ونزوئلا، مراکش، ایران، انگلیس، ازبکستان، فرانسه و سنگال تیم‌های راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی هستند.
برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
دوشنبه شنبه ۲۹ آبان
اکوادور - برزیل - ساعت ۱۲
اسپانیا - ژاپن - ساعت ۱۵:۳۰
سه‌شنبه ۳۰ آبان
آلمان - آمریکا - ساعت ۱۲
مالی - مکزیک - ساعت ۱۲
آرژانتین - ونزوئلا - ساعت ۱۵:۳۰
مراکش - ایران - ساعت ۱۵:۳۰
چهارشنبه اول آذر
انگلیس - ازبکستان - ساعت ۱۲
فرانسه - سنگال - ساعت ۱۵:۳۰