۰
چهارشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲
درفراخوان حزب مردم ‌سالاری از مردم برای حضور در راهپیمایی "روز قدس "تأكيد شد

گراميداشت روز جهاني قدس تا آزادي فلسطين بايد پرشورتر از قبل باشد

 مسلمانان جهان روز قدس را به عنوان يادگار ماندگار امام خميني(ره) فراموش نمي كنند
حزب مردم‌سالاری طی اطلاعیه‌ای از مسلمانان و آزادیخواهان جهان به ویژه ملت سرافراز ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
گراميداشت روز جهاني قدس تا آزادي فلسطين بايد پرشورتر از قبل باشد
حزب مردم‌سالاری طی اطلاعیه‌ای از مسلمانان و آزادیخواهان جهان به ویژه ملت سرافراز ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
آخرین جمعه ماه رمضان، روز جهانی قدس، یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی برای یادآوری مظلومیت فلسطین و سر دادن فریاد رهایی قدس شریف از دست اشغالگران است. امسال در شرایطی به روز جهانی قدس نزدیک می‌شویم که رژیم جعلی صهیونیستی بیش از پیش در جهت تضعیف آرمان آزادیخواهی مردم مظلوم فلسطین تلاش می کند و نه تنها سعی در تحمیل اراده پليدخود به کشورهای دیگر بر روی کشورهای حامی فلسطین همچون جمهوری اسلامی ایران  دارد؛بلکه با نیرنگ و ریا و حمایت آشکار و نهان آل سعود، روند عادی سازی روابط با کشورهای عربی منطقه را با قوت و قدرت بیشتری پی می گیرد تا ادعای پوشالی حقانیت خود را تقویت کند؛ هرچند ننگ این تعامل، تا ابد بر پیشانی کشورهای عرب منطقه باقی خواهد ماند که برادران و خواهران مسلمان فلسطینی خود را تنها گذاشتند. حملات اخیر نیروهای اشغالگر اسرائیل به مسجد الاقصی، با زیر پا گذاشتن حرمت مسجد الاقصی، که بیش از 200 مجروح بر جای گذاشت و موجب بازداشت صدها نفر شد، نشان می دهد خوی تجاوزگری و نژادپرستی رژیم صهیونیستی تغییری نمی کند. تداوم محاصره غیرانسانی غزه نیز نمود دیگری از خوی ضد انسانی این رژیم جعلی را نشان می دهد. بازگشت حاکمیت مردم فلسطین بر سرزمین های اشغالی، یک آرمان بی بدیل و غیرقابل تغییر است که با به رسمیت شناخته شدن حق مردم فلسطین توسط سازمان ملل و مقابله عملی با جنایات رژیم صهونیستی توسط این سازمان و نهادهای بین المللی حقوق بشری قابل تحقق خواهد بود و نه فقط مسلمانان جهان، بلکه کلیه آزادیخواهانی که به حق حاکمیت مردم مظلوم فلسطین اعتقاد دارند، همواره از اين هدف حمايت ميكنند. حزب مردم سالاری از کلیه آزادیخواهان دعوت می کند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، فریاد رهایی مردم مظلوم فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی را سر دهند تا آرمان رهایی قدس شریف، این نخستین قبله مسلمین، همچنان ساری و جاری باقی  مانده و هرگز نگذارنداين يادگار ماندگار امام خميني(ره)  فراموش شود.
كميته اطلاع رساني حزب مردم سالاري
کد مطلب: 163054
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *