چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تسهیل تبادلات متنوع با استفاده از بریج بین شبکه‌ها

با استفاده از بریج بین شبکه‌ها، شبکه امنیتی تبادلاتی دنبال شده و موفق به تسهیل تبادلات مختلف و ایجاد لیکویدیتی پول در دسترس کاربران شده است. این ابزار همگانی‌سازی تراکنش‌ها را تسهیل کرده و به کاربران امکان می‌دهد با سرعت و کارآیی بالا از خدمات و امکانات مختلفی که هر شبکه فراهم می‌کند، بهره‌مند شوند.سید مهداد خاتمی‌، کارشناس مسائل اقتصادی در رویداد هند ضمن بیان مطالب فوق تصریح کرد: از این راه، کاربران می‌توانند به راحتی ارزهای مختلف را با یکدیگر تبادل کنند و در معاملات خود از لیکویدیتی بالا بهره‌مند شوند.
کارشناس مسائل اقتصادی خاطرنشان کرد:‌ با ورود به کیو2 و مرحله بعدی شبکه تبادلات مالی به‌طور اصلی بر بستر بلاک‌چین تعریف می‌شود، نقش اساسی در انجام تراکنش‌های DEX بازی می‌کنند. به گفته او این قراردادها، با حذف شکاف ارتباطی بین خریدار و فروشنده، به امکان کنترل و دست‌کاری کمتر در بازار رمزارزها انجامیده و امنیت تراکنش‌ها را تضمین می‌کنند.وی افزود: این تحولات همگام با ایجاد یک ساختار جمعی و اشتراکی ایمن، امکان تبادل اطلاعات و تراکنش‌های دیجیتال را در این بسترها فراهم می‌آورند. صرافی‌های غیرمتمرکز شبکه ، به عنوان پلی نامرئی در این شبکه‌ها، تأثیر چشمگیری بر تصمیمات و ارزش معاملات ارزی نخواهند گذاشت.
خاتمی‌تصریح کرد:‌ همچنین، پلتفرم استیکینگ و مشتقات بومی‌شبکه خود را اضافه خواهد شد همانند ان اف تی تلنت در خرید فروش ان اف تی‌ها این تغییرات باعث افزایش شفافیت و اعتماد در دنیای ارزهای دیجیتال می‌شوند.وی افزود: با ورود بازی NFT به صنعت گیم، مفهوم جدیدی به نام گیم فای که شبکه ما با تمرکز ویژه خود، در حال جلب توجه به این انقلاب در دنیای بازی‌های بلاکچینی است.
در این سبک بازی‌ها، بازیکنان نه تنها از لذت بازی کردن بهره‌مند می‌شوند بلکه قابلیت کسب درآمد نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.کارشناس مسائل اقتصادی اظهار کرد: بازی NFT به دو شکل اصلی درآمدزایی عرضه می‌شود؛ در برخی از بازی‌ها، بازیکنان ماموریت‌های خاصی انجام می‌دهند یا آیتم‌های خاصی را جمع‌آوری می‌کنند و به عنوان پاداش، توکن‌های NFT را دریافت می‌کنند.
وی با بیان اینکه پروژه ی متاورس بومی‌شبکه ما مبتی بر شناخت به تناسب بازار است، اظهار کرد: با پیش‌بینی‌های صنعتی که به سال 2025 ارزش بازار واقعیت مجازی (VR) را به 400 میلیارد دلار می‌رساند، به یک فرصت استثنایی در جهان دیجیتال تبدیل شده است.
چیزی بیشتر از یک پلتفرم بازی نیست؛ بلکه یک فضای چند بعدی است که امکانات گسترده‌ای از بازی تا تعاملات اجتماعی و حتی اقتصادهای مجازی را فراهم می‌کند. بر اساس برآوردهایی، متاورس می‌تواند در کل به ارزش یک تریلیون دلار برسد.خاتمی‌عنوان کرد: ما توانسته‌ایم در همکاری با دانشگاه‌های مختلف ، پروژه‌های آکادمیک متنوعی را معرفی کرده است. این پروژه‌ها، از جمله مقالات و مطالب درباره روش‌های پیشرفته کسب درآمد ارزی از متاورس، توسط شبکه برای افراد مختلف با بهره‌گیری از هوش مصنوعی ارائه می‌شوند. به همین دلیل، به شما توصیه می‌شود این تکنولوژی‌ها را دنبال کنید.