سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

نمایشگاه «شیدایی قلم» در نگارخانه کلک خیال

نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی خط با عنوان «شیدایی قلم» از 20 تا 26 بهمن ماه سالجاری در نگارخانه کلک خیال فرهنگسرای اخلاق برپا شده است. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای اخلاق، نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی خط با عنوان «شیدایی قلم» به سرپرستی اساتید هنری، میلاد خلفی و سپیده دیهیم برگزار شده است.
بر اساس این خبر، در این نمایشگاه 30 اثر هنری از 17 هنرمند در ابعاد متفاوت با موضوع آزاد و با تکنیک خشنویسی و نقاشی خط به نمایش گذاشته شده است. گفتنی است، در این نمایشگاه آثار مرضیه بیوک آقایی، علی تن، سید علی چاوشی، سعید رضاخان، علی رسولی، محمود زرین قلم، نسیم زهرایی، رها سرمدی، مرضیه فرح بخش، بهاره فیروز بخت، فرزانه قاضی زاده، مریم کریمی، الهام محیطی، بهاره مختاری، زهرا مرادی بابرصاد، نیلوفر مهاجری و سعید نقاشان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. بر اساس این خبر، این نمایشگاه روز جمعه 20 بهمن ماه دایر و به مدت یک هفته از ساعت 9 تا 20 در نگارخانه کلک خیال آماده بازدید علاقمندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.
نگارخانه کلک خیال در فرهنگسرای اخلاق واقع در خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب پارک گلزار، طبقه دوم واقع است.