چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

خبر

بازگشت مهران غفوریان به تلویزیون
برنامه تلویزیونی «شب خوش» با اجرای مهران غفوریان از امشب روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
به گزارش برنا؛ برنامه تلویزیونی «شب خوش» به تهیه‌کنندگی سلیم ثنائی و با اجرای مهران غفوریان از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این برنامه تلویزیونی که به تازگی ضبط خود را آغاز کرده است، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت ٢٢:٣٠ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
«شب خوش» از تولیدات گروه اجتماعی شبکه سه سیما است که مهران غفوریان علاوه بر اجرا، کارگردانی هنری آن را بر عهده دارد. سایر عوامل این برنامه عبارتند از: كارگردان تلويزيونی: محمدرضا درخشان، مدير توليد: حسين باقريان، طراح دكور و صحنه: بابک عابدی، سردبير: علي ميری، سرپرست نويسندگان: احمدرضا كاظمی.

اعلام ساعت فعالیت
نمایشگاه رسانه‌های ایران

ساعت فعالیت و حضور در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران اعلام شد.
به گزارش ایسنا به نقل از ستاد اطلاع رسانی بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، درب‌های سالن شبستان مصلی امام خمینی (ره) در تاریخ ۲۹ بهمن تا دوم اسفند ماه سال جاری از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه به روی علاقمندان برای حضور و بازدید از نمایشگاه رسانه‌های ایران باز خواهد بود.
در مدت زمان برگزاری نمایشگاه علاوه بر حضور بیش از ۶۰۰ غرفه‌ از رسانه‌های سراسر کشور، کارگاه‌های آموزشی با تدریس اساتید برجسته حوزه رسانه، نشست‌های مختلف حول محورهای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی و رویدادهای متنوعی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.