; ?>; ?> گرفتار شدن یکی از اراذل تهرانی در دام پلیس سرخه - مردم سالاری آنلاين
 
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

گرفتار شدن یکی از اراذل تهرانی در دام پلیس سرخه

فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از دستگیری یکی از اراذل تهرانی در این شهرستان و کشف سلاح کمری از وی خبر داد. سرهنگ سید جلال حسینی ۲۴ بهمن ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: شب گذشته در راستای اجرای طرح امنیت محله محور وارتقاء امنیت اجتماعی ماموران یگان امداد با برقراری ایست و کنترل در محور سرخه به سمنان‌، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری تاکسی که از مبداء تهران به سمت مقصد شرق کشور در حال حرکت بود مشکوک و برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.
وی ادامه داد: ماموران یگان امداد در بین مسافران خودرو به یک نفر از آنها مظنون و با رعایت حقوق شهروندی وی را مورد بازرسی بیشتر قرار دادند که از وی یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه مقادیری مواد مخدر صنعتی توهم زا کشف شد.
سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه متهم به همراه اموال کشف شده برای بررسی تخصصی تحویل پلیس اطلاعات شهرستان شد‌، تصریح کرد : پس از تایید هویت متهم محرز شد این فرد از اراذل و اوباش سابقه دار در تهران بوده که پس از تکمیل پرونده تحویل دادسرا و با تعیین قرار وثیقه به جرم حمل سلاح گرم و مواد مخدر روانه زندان شد. فرمانده انتظامی شهرستان سرخه تاکید کرد: پلیس با هر کس که امنیت جامعه را به مخاطره بیندازد برابر قوانین برخورد ‌می‌کند.