چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

قاچاق سوخت در جنوب پایتخت

سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۱۰۲ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در جنوب پایتخت و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری در گفتگو با خبرگزاری پلیس در تشریح این خبر بیان داشت در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مواد سوختی در کارگاهی در محدوده کهریزک تهران رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت. وی عنوان کرد بررسی‌های اولیه نشان از این داشت مالک کارگاه مقدار فراوانی فرآورده‌های نفتی را در مخازن بزرگی جمع آوری و با غلظت غیر مجاز به صورت قاچاق خارج از شبکه توزیع می‌کند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به اینکه روز گذشته تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی با هماهنگی‌های قضایی به نشانی اعلامی اعزام شدند تصریح کرد در بازرسی از محل ۱۰۲ هزار لیتر مواد سوختی از نوع نفت و گاز (گازوئیل) در مخازن کشف شد. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد با هماهنگی قضایی نماینده شرکت نفت شهرری در محل حاضر و فرآورده نفتی تحویل این شرکت شد.سرهنگ افشاری خاطرنشان کرد در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مقدماتی تحویل مرجع قضایی گردید.