چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

دستگیری 3 سارق محتویات خودرو

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 3 سارق حرفه ای محتویات خودرو خبر داد و گفت:متهمان به 20 فقره سرقت محتویات خودرو اعتراف کردند.
سرهنگ «محمدضا موسوی» سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، گفت: در پي مراجعه چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، در خصوص سرقت محتویات خودرو‌های سواری به ویژه کامپیوتر خودرو‌ها در محدوده «یافت آباد» تهران، پیگیری موضوع سریعاً به صورت ويژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری 151 یافت آباد قرار گرفت.
این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران پلیس با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی ، در نهایت در سی بهمن ماه هویت متهمان را شناسایی نموده و طی گشت زنی‌های هدفمند متهمان را حین سرقت مشاهده و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری هر 3 متهم گردیدند.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت تصريح کرد: متهمان پس از انتقال به مقر انتظامی به 20 فقره سرقت محتویات خودرو در محدوده یافت آباد تهران اعتراف كردند.
سرهنگ موسوی در پایان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: تا کنون 20 نفر از شکات سارقان را شناسایی کرده‌اند.