چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

اجرای نمایش خیابانی «بازگشت به خان نخست» در تئاترشهر

نمایش خیابانی «بازگشت به خان نخست» به تهیه کنندگی و کارگردانی داریوش نصیری از ۳ الی ۶ اسفند ماه در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود.
به گزارش برنا؛ نمایش بازگشت به خان نخست که پیش از این حائز دریافت رتبه نخست بخش دانشگاهی از سوی وزارت علوم در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر می باشد که به همت اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه امیرکبیر
در صحن این دانشگاه اجرای عموم داشته است، به مناسبت اعیاد شعبانیه و با هدف شادی بخشی در بستر جامعه از ۳ الی ۶ اسفند ماه، به مدت ۴ شب ساعت ۱۷ در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود. در این اثر نمایشی ۵۰ دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف از استانهای کشور به عنوان بازیگر حضور داشته و
سایر عوامل نمایش عبارتند از: طراح و نویسندگان: داریوش نصیری، مرتضی وکیلیان، مشاوران کارگردان: دکتر بهزاد آقاجمالی، دکتر سعید قاسمی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: نگین زینی‌وند، گروه کارگردانی: رضاشفائی، آیلار صدرخواه،سامان ترده،علی صفری، سامان ایرانی،علی قراربخش، عکاس و تصویربردار:امین سروری، طراح فضا: داریوش نصیری، مرتضی وکیلیان، طراح لباس: داریوش نصیری، نگين زینی‌وند، طراح پوستر و بروشور: امیرحسین قاسمی،زهرا رضوان، مدیر صحنه: کوثر آقایی.
گفتنی است این نمایش با ارادت گروه به ساحت مقدس امام زمان(عج) و به صورت خود جوش و دلی در محوطه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان خواهند بود.