پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

فیلم جدید کارگردان «اَنگل» به تقویم اکران بازگشت

فیلم جدید «میکی ۱۷» ساخته «بونگ جون هو» که فیلمبرداری آن را داریوش خنجی بر عهده داشته در سال آینده میلادی اکران خواهد شد.
به گزارش ایسنا، کمپانی برادران وارنر که ماه گذشته تاریخ اکران فیلم «میکی ۱۷» ساخته «بونگ جون هو» کارگردان برنده اسکار را از ۲۹ مارس ۲۰۲۴ حذف کرده بود با بروزرسانی تقویم اکران خود اعلام کردند که این فیلم در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۵ اکران خود را آغاز خواهد کرد.
این فیلم بر اساس رمان «میکی ۷» نوشته «ادوارد اشتون» ساخته خواهد شد که روایتگر داستان یک کارمند یک بار مصرف با بازی «رابرت پتینسون» در یک سفر انسانی است که برای استعمار دنیای یخی «نیفلهایم» فرستاده شده است. هر زمان که مأموریتی بسیار خطرناک حتی انتحاری ـ وجود دارد، خدمه به «میکی» روی می‌آورند. پس از هر مرگ، یک بدن جدید با حافظه دست نخورده بازسازی می‌شود. پس از شش مرگ، میکی ۷ شرایط قرارداد خود را درمی‌یابد و متوجه می‌شود چرا این تنها موقعیت استعماری بود که هیچکس حاضر به تصدی آن نبوده است.
به گزارش ددلاین، «استیون یون»، «نائومی‌آکی»، «تونی کولت» و «مارک روفالو» از دیگر بازیگران فیلم سینمایی «میکی ۱۷» هستند. داریوش خنجی فیلمبردار ایرانی نامزد اسکار در فیلم جدید «بونگ جون هو» با این کارگردان کره‌ای همکاری کرده است. خنجی پیش از این با کارگردانان مطرحی چون «ژان پیر ژونه» (اغذیه فروشی، شهر بچه‌های گمشده، بیگانه: رستاخیز)، «دیوید فینچر» (هفت)، «برناردو برتولوچی (زیبایی ربوده شده) و... نیز همکاری داشته است.