پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

فراخوان جشنواره «قلم زرین»

به گزارش ایسنا در متن فراخوان این جشنواره آمده است: انجمن قلم ایران خرسند است آغاز به کار بیست و دومین دوره جشنواره قلم زرین را به آگاهی علاقه‌مندان، ناشران و نویسندگان برساند. هدف جشنواره قلم زرین، ترویج فرهنگ کتابخوانی، حفظ ارزش‌های والای اخلاقی و شناسایی و رشد ادبیات فاخر است و بدین وسیله از اهالی قلم و فرهنگ و دست‌اندرکاران حوزه نشر، برای شرکت در جشنواره دعوت می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند آثار منتشرشده در سال ۱۴۰۲ در زمینه‌های اعلام‌شده را به دفتر جشنواره ارسال کنند:
۱. مجموعه داستان و رمان بزرگسال ۲. مجموعه داستان و رمان کودک و نوجوان ۳. شعر بزرگسال ۴. شعر کودک و نوجوان ۵. پژوهش و نقد ادبی
بدیهی است ملاک داوری، سال انتشار اثر مندرج در شناسنامه کتاب خواهد بود. نویسندگان و ناشران محترم حداکثر تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ فرصت دارند دو نسخه از اثر خود را که در سال ۱۴۰۲ منتشر شده است به دفتر جشنواره به نشانی: تهران، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، نبش کوچه ۴۴، پلاک ۳۶۰، کد پستی۱۴۳۶۷۷۳۸۸۳ ارسال کنند.
جواد کامور بخشایش، دبیری بیست و دومین دوره جشنواره قلم زرین را برعهده دارد. مراسم پایانی بیست و دومین دوره جشنواره قلم زرین با معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز در روز ۱۴ تیرماه سال ۱۴۰۳ همزمان با روز ملی قلم برگزار خواهد شد.