دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

خبر

بیماری سخت ترانه علیدوستیمادر ترانه علیدوستی در یک ویدئو از بیماری سخت او حرف زد.
به گزارش عصر ایران، مادر ترانه علیدوستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که این بازیگر مشهور به «بیماری ای با منشا نامشخص» مبتلا شده اما اکنون «خوب» است. نادره حکیم الهی - مجسمه‌ساز - مادر ترانه علیدوستی در پاسخ به سوالات کاربران فضای مجازی در مورد سلامتی فرزندش گفت: به تازگی آرام شده‌ام و می‌توانم به این سوال جواب بدهم، حال ترانه خوب نبوده اما الان خوب است. او ادامه داد: برای ترانه دعا کنید، بیماری [داشتن] سخت است به خصوص اگر منشأ آن مشخص نباشد و من از همه دوستان و طرفدارانش می‌خواهم برای ترانه دعا کنند و انرژی‌های مثبت و عشق بفرستند. صفحه اینستاگرام بانی‌فیلم در این ارتباط نوشت: سه روز پیش ترانه علیدوستی بازیگر شناخته شده سینما با نشانه‌های سرگیجه و به دلیل مشکلات کبدی در بیمارستان کسری تهران بستری شد. روز گذشته مادر این بازیگر ضمن اعلام خبر بیماری و بستری شدن او از ناشناخته بودن نوع بیماری‌اش خبر داد. براساس شنیده‌ها، در حال حاضر تیم پزشکی با انجام آزمایش‌های مختلف، در صدد یافتن علت مشکلات جسمانی به وجود آمده برای او‌ هستند. در حال حاضر غیر مادر ترانه علیدوستی هیچ کدام از نزدیکان دیگر این بازیگر در ارتباط با بستری شدن او اطلاع‌رسانی نکرده‌اند.

«حبس مجرد» در راه توکیو

فیلم سینمایی «حبس مجرد» به کارگردانی محمدحسام حدادیان در جشنواره لیفت آف توکیو حضور خواهد داشت.
به گزارش مهر به نقل از روابط‌ عمومی ‌پروژه، «حبس مجرد» اولین فیلم بلند محمدحسام حدادیان است که با موضوعی اجتماعی به مساله و معظلی در یک خانواده پرداخته است. «حبس مجرد» که به تازگی پخش جهانی خود را آغاز کرده است، پیش از این در جشنواره «لیفت آف لندن» حضور پیدا کرده بود و این بار و در دومین حضور بین‌المللی خود به جشنواره «لیفت آف توکیو» راه پیدا کرده است.
جشنواره لیفت آف توکیو از ۲۹ آوریل (۱۰ اردیبهشت) آغاز می‌شود و فیلم‌هایی از سراسر دنیا در بخش‌های مختلف با هم رقابت می‌کنند که بخش آنلاین این جشنواره به مدت ۴ هفته در vimeo on demand ادامه‌ خواهد داشت.