چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳

«مریل استریپ» با «شیطان پرادا می‌پوشد» برمی‌گردد؟

صحبت بر سر ساخت دنباله «شیطان پرادا می‌پوشد» در دیزنی جدی شده است، قسمت ابتدایی این فیلم در سال ۲۰۰۳ با بازی مریل استریپ ساخته شده بود.
به گزارش برنا؛ میراندا پریستلی قرار است با دنباله «شیطان پرادا می‌پوشد» برگردد و دیزنی در حال ساخت دنباله‌ای برای فیلم موفق سال ۲۰۰۶ خود است که با بازی مریل استریپ در نقش میراندا پریستلی سردبیر پرقدرت مجله مد ساخته شده بود. در آن فیلم آن هاتاوی و امیلی بلانت در نقش دستیاران این سردبیر خشمگین بازی کرده بودند.
بنا بر گفته ورایتی، آلین بروش مک‌کنا؛ فیلمنامه نویس فیلم اصلی هم در حال مذاکره است تا فیلمنامه فصل بعدی را بنویسد. هرچند هنوز روشن نیست که از بازیگران اصلی چه کسی برمی‌گردد، اما طبق گزارش‌ها، همچنان داستان با تمرکز بر پریستلی ساخته می‌شود که این بار در حالی که مجله‌های سنتی با افول روبه رو شده‌اند، با شخصیت بلانت روبه‌رو می‌شود که اکنون مدیری قدرتمند در یک گروه مجلل با دلار‌های زیاد برای تبلیغات است؛ درست همان چیزی که پریستلی نیاز دارد.
«شیطان پرادا می‌پوشد» با اقتباس از رمان جذاب لورن وایزبرگر که سال ۲۰۰۳ منتشر و درباره تجربه کابوس‌وار زنی جوان از کار در یک مجله مد بود، ساخته شد. وایزبرگر به عنوان دستیار شخصی برای آنا وینتور سردبیر «ووگ» آمریکا کار می‌کرد. فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» با فروش ۳۲۶.۷ میلیون دلاری در سراسر جهان کارش را تمام کرد و مریل استریپ برای این فیلم گلدن گلوب بهترین بازیگر زن کمدی و همچنین نامزدی اسکار را به دست آورد.