دربارهء ما
پایگاه خبری تحلیلی مردم سالاری آنلاين

شماره ثبت (مجوز) از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: 83616

 
صاحب امتیاز: موسسه فرهنگی هنری مردم سالاری

مدیرمسوول: مصطفی کواکبیان 
پایگاه خبری تحلیلی مردم سالاری آنلاين، ابتدا از نهم مرداد ماه 1391 خورشیدی، با نام پایگاه خبری فریادگر و با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد و از نیمه سال 1396، با تغییر نام به "مردم سالاری آنلاین" وارد فصل تازه ای از فعالیت شد.

"مردم سالاری آنلاین" اگرچه در مجموعه رسانه ای مردم سالاری و با مدیرمسوولی دکتر مصطفی کواکبیان فعالیت می کند اما ساختاری جدا از روزنامه مردم سالاری دارد.

رویکرد مردم سالاری آنلاین، انتشار خبرهای جدید در تمامی ساعات شبانه روز و ارائه گزارشها و گفتگوهای تحلیلی درباره مسایل روز و مسایل مهم و ساختاری جامعه در حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی، با هدف ارتقا سطح اطلاعات مخاطبان است.

مهمترین دستورکار مردم سالاری آنلاین، انتشار خبرهای موثق و خودداری از انتشار خبرهای فاقد منبع مشخص، همچنین پیگیری شایعات به منظور شفاف سازی درباره آنها برای مخاطبان است تا منبعی مطمئن برای دستیابی به خبرهای موثق باشد.

علاوه بر انتشار گزارشها، گفت و گوها و یادداشتهای تولیدی، انتشار عکس و فیلم در بخش چندرسانه ای و تهیه اینفوگرافی های اختصاصی به منظور تنوع بخشی به روشهای تولید محتوا در سایت، در دستور کار مردم سالاری آنلاین قرار دارد.

مخاطبان گرامی می توانند با ارسال خبر، یادداشت، عکس، فیلم و همچنین ارائه پیشنهاد برای پیگیری موضوعات و مشکلات در حوزه های مختلف از مسوولان، ارتباطی مستقیم و بی واسطه با مردم سالاری آنلاین داشته باشند.