۰
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶

سند تک برگی برای مسکن مهر پردیس

صبح امروز از سند تک برگی مسکن مهر پردیس رونمایی شد؛ در این مراسم مدیرعامل عمران پردیس با بیان اینکه واگذاری سند مالکیت باعث ارزش افزوده واحدها می شود گفت: منابع حاصل از تهاتر زمین‌های خود را به تکمیل زیرساخت‌های پردیس اختصاص داده ایم و مطمئنا پس از اتمام پروژه های مسکن مهر حتی یک متر زمین هم نخواهیم داشت.
صبح امروز از سند تک برگی مسکن مهر پردیس رونمایی شد؛ در این مراسم مدیرعامل عمران پردیس با بیان اینکه واگذاری سند مالکیت باعث ارزش افزوده واحدها می شود گفت: منابع حاصل از تهاتر زمین‌های خود را به تکمیل زیرساخت‌های پردیس اختصاص داده ایم و مطمئنا پس از اتمام پروژه های مسکن مهر حتی یک متر زمین هم نخواهیم داشت.
به گزارش ایسنا، سید مهدی هدایت در مراسم رونمایی از سند تک برگی و قراردادهای جدید ضد جعل فروش عرصه مسکن مهر پردیس اظهار کرد: امروز اولین واگذاری قراردادهای عرصه و سند تک برگی انجام می شود. این اتفاق برای مردمی که عرصه را از ما خریداری کردند باعث امیدواری شد.
وی افزود: امسال تمام امکانات را در پردیس برای اتمام مسکن مهر به کار گرفتیم. یا از طریق فراخوان یا از طریق تهاتر با سازندگان در حال تکمیل و واگذاری واحدها هستیم. مطمئنم بعد از این حتی یک متر زمین هم در پردیس نخواهیم داشت. زیر بار استقراض و اخذ وام از بانکهای عامل رفتیم که ۱۰۰۰ میلیارد تومان وامی که از ظرفیت تبصره ۸ اخذ می کنیم شرکت عمران می گیرد و بازپرداخت هم به عهده خود شرکت عمران است. سود وام هم کم نیست. قصد داریم بعدا از طریق فروش واحدهای تجاری، وام‌ها را تسویه کنیم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: منابع حاصل از فروش عرصه ای هم که اتفاق می افتد که فرصت بزرگی برای مالکان به منظور دریافت سند است، در تکمیل زیربناها و روبناها هزینه می شود.
پروژه مترو پردیس آبان ماه کلنگ می خورد
هدایت درباره آخرین وضعیت مترو پردیس اظهار کرد: در ارتباط با مترو پردیس که یک پروژه زیرساختی مهم در حوزه حمل و نقل است، یکی از اولویتهای ما شروع متروا ست که با ورود قرارگاه خاتم، یک مشاور توانمند نیز وارد این موضوع شد که الان تمام مراحل آزمایش خاک انجام شده و در مرحله طراحی نهایی و خروج نقشه های اجرایی حدود هشت کیلومتر که از پردریس شروع می شود هستیم. تا آخر آبان ماه وارد فاز عملیاتی ساخت مترو می شویم.
مدیرعامل شرکت عمران پردیس درخصوص فازهای دارای اولویت گفت: در فاز ۱۱ تقاطع غیرهمسطح با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی شد که کارهای آن در حال انجام است و یک تقاطع مهم و شریانی بود. این پروژه برای دسترسی فازهای ۲ و ۳ مهم است و مطابق زمان بندی پیش می رود. هم اکنون در تمام زونهای فاز ۱۱ شاهد فعالیت اجرایی در بخشهای زیربنایی، آب و فاضلاب شده ایم. برنامه این است که تا پایان سال کل عملیات گازرسانی فاز ۱۱ انجام شود.
هم‌زمان نصبیات زونهای ۲ و ۳ انجام می شود. در فاز ۱۱ مهمترین مساله در بحث نصبیات است که بخش زیادی از نصبیات خریداری شده و در انبار شرکت کوزو موجود است. عمده کار ما در این فاز بحث محوطه سازی و زیربنایی است. موضوع مهم این سایت بحث تاسیسات پمپاژ آب بود که خوشبختانه راه اندازی شد و از آن محل آب به فاز ۱۱ پمپاژ می شود و مشکلی در بحث آب شرب نخواهیم داشت. امسال چندین مدرسه به آموزش و پرورش تحویل دادیم.
هدایت درباره فاز ۸ گفت: کمربندی شرقی در مرحله ۹۸ درصد است که بعد از آسفالت تا ۱۰ روز آینده تکمیل می شود. وی اظهار  کرد: امسال با تحویل مدرسه در فاز ۸ به آموزش و پرورش برای اولین بار ۶۰۰ دانش آموز در فاز ۸ ثبت نام کردند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تاکید کرد: از شروع دوره فعالیت بنده ۷۰۰۰ انشعاب آب و گاز انجام شده و بعضی از کارها بیش از کل دوره های گذشته است. تا قبل از حضور بنده ۱۷ هزار سند پنج برگی در اختیار مردم قرار گرفته بود از آن زمان تا کنون حدود ۳۵ هزار قرارداد پنج برگی در اختیار متقاضیان قرار گرفته که مجموعا حدود ۵۲ هزار قرارداد می شود. ۱۰ هزار قرارداد دیگر نیز در روزهای آینده ارایه خواهد شد.
به گفته هدایت، بحث مهمی که هم اکنون دنبال می‌شود بحث فروش عرصه مسکن مهر است که طبق قانون بودجه و مصوبات مجلس انجام می شود.
کد مطلب: 116384
برچسب ها: مسکن مهر پردیس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *