۰
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۰

ادعای عجیب وزیر ارشاد درباره محدودیت خوانندگان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای صحنه خوانندگانی که ادعا می‌شد دچار محدودیت هستند یا حتی خودشان اینطور فکر می‌کردند خبر داد.
ادعای عجیب وزیر ارشاد درباره محدودیت خوانندگان

به گزارش مردم سالاری آنلاین، محمد مهدی اسماعیلی درباره برگزاری کنسرت خوانندگانی که عنوان شد ممنوع‌الکار هستند و اینکه آیا ممنوع‌الکاری آن‌ها برطرف شده یا اصلا ممنوع‌الکار نبوده‌اند، گفت: ۲ هفته پیش اعلام کردم هر موردی باشد باید از وزارت ارشاد پرسیده شود و من مواردی که شایعه شده بود را تکذیب کردم و گذر زمان نشان داد حرفی که آن روز زدم، کاملا درست بوده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: همه آنهایی که ادعا می‌شد دچار محدودیت شدند یا حتی خودشان فکر می‌کردند چنین اتفاقی برای‌شان افتاده، برنامه‌های عادی‌شان برقرار است و در نوبت اجرای صحنه‌ای قرار گرفته‌اند و کارشان در حال انجام است.

وی با بیان این‌که این مساله نشان داد دولت و  وزارت ارشاد بنای‌شان بر این است که حداکثر گشایش‌های فرهنگی را در همه حوزه‌ها اجرا کنند، عنوان کرد: آماری که در مقایسه با سال‌های قبل داریم این است که برنامه‌های فرهنگی و هنری که در کشور در حال اجراست، چندین برابر شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره این‌که دیده شده افرادی این روزها روی صحنه اجرای کنسرت دارند که در گذشته ممنوع‌الکار بوده‌اند و گاهاً برای اولین بار است که کنسرت اجرا می‌کنند. آیا وزارت فرهنگ و ارشاد این ممنوع‌الکاری را رفع کرده است، گفت: بله؛ کسی که اجرای صحنه‌ای دارد یعنی اینکه محدودیتی ندارد و اگر داشت که اجرا نمی‌کرد.

کد مطلب: 197174
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *