۰
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۰

زنگ مهر تمدید شد

بزرگترین نمایشگاه فروش محصولات نوشت افزار و محصولات فرهنگی، آموزشی ، کمک آموزشی و اسباب بازی در بوستان گفتگو تمدید شد.
زنگ مهر تمدید شد
به گزارش مردم سالاری آنلاین ،این نمایشگاه برای اولین بار با هدف تنظیم بازار و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و معرفی محصولات باکیفیت و استاندارد نوشت افزار ایرانی و اسباب بازی ، از ۲۱ شهریور الی ۷ مهرماه ، از ساعت ۱۱ الی ۲۱ دایر می باشد.

از دیگر اهداف این نمایشگاه نمایش محصولات دانش بنیان و خلاقانه صنعت نوشت افزار با رویکرد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده مخصوصا کودکان و خانواده و همچنین تجمیع تمامی برندهای مطرح و استاندارد که در یک فضای مناسب که در دسترس خانواده ها قرار گیرند، می باشد.


 
حمایت اتحادیه های صنفی اتاق اصناف، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور و همچنین وزارت صمت از ویژگی‌های متمایز این رویداد به نفع تولید کننده و خریداران این محصولات می باشد.

یکی از ویژگیهای مهم نمایشگاه زنگ مهر علاوه بر تهیه و فروش محصولات به ارگانها و سازمان‌ها با تخفیف ویژه ، کمک خریدی برای موسسات و خیریه ها، خیرین و همچنین خانواده های کم برخوردار هم می باشد.

این مجموعه با همت انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان نوشت افزار کشور تا الان بیش از ۱۰۰ هزار کوله پشتی به مناطق محروم توسط خیرین ارسال کرده و یکی از مهمترین اهدافش به عنوان مسئولیت اجتماعی این هست که هیچ کودکی در ایران به خاطر نداشتن نوشت افزار از تحصیل باز نماند.

کد مطلب: 203097
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *