۰
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶

بورس قرمزپوش شد

بورس تهران امروز سه‌شنبه یکم مهرماه را با افت آغاز کرد و شاخص کل با کاهش ۲۲ هزار و ۷۱۶ واحدی رقم یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد را به ثبت رساند.
بورس قرمزپوش شد
بورس تهران امروز سه‌شنبه یکم مهرماه را با افت آغاز کرد و شاخص کل با کاهش ۲۲ هزار و ۷۱۶ واحدی رقم یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد را به ثبت رساند.
به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۲۲ شاخص کل با ۲۲ هزار و ۷۱۶ واحد افت رقم یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۰۳۰ واحد منفی به رقم ۴۱۲ هزار و ۸۷۷ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۸۵۶ هزار و ۹۸۴ معامله به ارزش ۸۱ میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال انجام داده‌اند.
به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۲۲ شاخص کل با ۲۲ هزار و ۷۱۶ واحد افت رقم یک میلیون و ۵۷۲ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۰۳۰ واحد منفی به رقم ۴۱۲ هزار و ۸۷۷ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۸۵۶ هزار و ۹۸۴ معامله به ارزش ۸۱ میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال انجام داده‌اند.ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت تهران، مخابرات ایران و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
فرابورس نیز با ۴۱ واحد افت رقم ۱۷ هزار و ۶۴۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۲۹۰ هزار و ۳۲۵ معامله انجام داده‌اند که ۲۷ میلیارد و ۸۲۶ میلیون ریال ارزش داشت.
هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و سهامی ذوب آهن اصفهان  نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین پلیمر آریا ساسول، بیمه پاسارگاد، سرمایه‌گذاری صبا تامین، بانک دی و شرکت آهن و فولاد ارفع نیز نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر روی فرابورس داشتند.
کد مطلب: 136841
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *